SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy wystarczy sam pas kulturystyczny aby nie wyszła przepuklina ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
Fluor158 co to za odpowiedź? Musisz się dowartościować to pyskuj rodzicom, a nie zaśmiecasz temat.
No właśnie, kulturyści ćwiczą z pasem w jakimś celu, tak jak napisał pirlo. Patrząc na to, nie można powiedzieć, że ćwiczenie z pasem to błąd.

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 71 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3579
Ja 4 lata temu używałem pasa i nabawiłem się przepukliny, przestałem pasa używać i przepuklina znikła.

jeśli coś robisz, rób dobrze..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
Teorie o znikającej przepuklinie :) , nie jest to możliwe a wnioski są takie że nie miałeś żadnej przepukliny

Co do pasa to ciekawe jak zapobiegałby np przepuklinie pachwinowej :)

jak ktoś ma dostać przepukliny to już większą w tym rolę odgrywa genetyka i pomysły z szalonymi ćwiczeniami niż posiadanie czy nie posiadanie pasa

przykładowo ci co katują mięśnie brzucha codziennie mogą się spodziewać że przemęczone nie będą dobrze pracować i jakaś przepuklina brzuszna może wyskoczyć przy ćwiczeniach siłowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 71 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3579
Jeśli w pachwinie wyskakuje ci coś, wielkości jaja kurzego, to co to jet Twoim zdaniem?

jeśli coś robisz, rób dobrze..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21538
pasa używam gdy obciążenie przekracza 2 razy moją wagę ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
nowy58
nie wiem co miałeś ale to nie była przepuklina, a jak była to masz ją nadal, jedynym sposobem "leczenia" jest operacja tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 71 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3579
A widzisz, u mnie lekarz stwierdził przepuklinę i dał skierowanie na operację. Ale z różnych przyczyn, nie poszedłem. Tu na forum, przeczytałem że pas powoduje przepuklinę, przestałem używać pasa i przestała przepuklina wyskakiwać, stwierdził to też lekarz.

jeśli coś robisz, rób dobrze..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 71 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3579
Trys1995, Ja nawet wtedy nie używałem, ale masz rację, przy takich ciężarach trzeba zapinać. Teraz, z różnych przyczyn, dźwigam max tylko 1.5 mojej wagi.

jeśli coś robisz, rób dobrze..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Wszystko zależy od genetyki, ten co odziedziczył skłonność do przepuklin, to może jej się nabyć w każdej sytuacji, nie musi nawet ćwiczyć, ani coś ciężkiego podnosić. Przepuklinę można wyleczyć tylko operacyjnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 71 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3579
No to cud!!!!! Ważne że już jej nie mam. Nie jestem medykiem, nie będę się na ten temat wypowiadał, ja nie wiem czy to dotyczy wszystkich, ale mnie tak.

jeśli coś robisz, rób dobrze..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KELTON, SPOKEY, MARBO, MASIV CZY MAXIM CO WYBRAĆ

Następny temat

Mikołajki Kelton narzuciły ceny produktów na Święta !!!

WHEY premium