SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy warto ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8648
Myślałem nad bcaa i czy opłaca się kupować na cykl na masę ? Czy lepiej poczekać na redukcje ?

mam już; shotguna vpx'a, creatine xplode z olimpu i gain bolica 6000 i oprócz białka ( będę kupował do uzupełniania diety) coś dokupić czy zupełnie staczy ?

` rób swoje i nie patrz się na innych` Jerzy Juras Wroński

`Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj` Winston Churchill

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
a jaki cel w końcu ?

co do bcaa to się opłaca kupować i na redukcję i masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zalezy do poziomu bf, intensywnosci, objetosci i rodzaju treningu, modelu zywienowego i nadwyzki kalorycznej. przykładowo osoba o większym bf, co wykonuje trzy sesje treningowe typu SPLIT po 60min każda, ze sporą nadwyżką kaloryczną mniej potrzebuje BCAA niż wyżyłowany do 7% bf sportowiec, który robi masę na + 300kcal i po cięzkim FBW kręci jeszcze aero...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8648
bf jest ok 15% bo dość mnie zalało, lecz chce te z 7-8kg dowalić, więc po wypowiedzi faftaqa mam wrażenie że bcaa na robienie tego cyklu jest po prostu zbędne , bo mam ok 700kcal nadwyzki i split robie ok 75 min. sam juz nie wiem

` rób swoje i nie patrz się na innych` Jerzy Juras Wroński

`Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj` Winston Churchill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
masz $ kupuj

nie kupisz - nic wielkiego sie nie stanie

popatrz przy okazji na ceny:

https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_PURE_BCAA-opis26689.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8648
z $ mocno nie stoję więc odpuszcze sobie i dokupie na redukcje; a ten zestawik shotgun + xplode z olimpu + gain bolic i białko do diety bedzię ok ? coś dokupic ?

` rób swoje i nie patrz się na innych` Jerzy Juras Wroński

`Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj` Winston Churchill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na gainerach, bialkach i carbo nie robisz cykli. Jeśli masz braki w diecie to kup ale jesli nie to nie wydawaj kasy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
taki zestaw bedzie juz na wypasie.

j/w

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8648
A czy ja robie cykl na białko, carbo i gainerach ?

chodzi mi głównie czy jakieś witaminy dokupic

@up ok

Zmieniony przez - piona94 w dniu 2011-06-15 13:35:44

` rób swoje i nie patrz się na innych` Jerzy Juras Wroński

`Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj` Winston Churchill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jesli masz duzo warzyw i owoców w diecie to dodatkowe witaminy zbedne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8648
Remik7, owoców jem dużo, nawet bardzo :)

` rób swoje i nie patrz się na innych` Jerzy Juras Wroński

`Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj` Winston Churchill

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój pierwszy spalacz na wakacje - Power Guarana czy Dyma Burn?

Następny temat

Dawkowanie Nitrobolonu 2 i kreatyny (mono)

WHEY premium