SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy sa jakies szanse?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104
czyli dużych szans nie ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
jak na twoje warunki to nie za bardzo. ale możesz trenować po prostu dla przyjemności. żeby osiągnąć coś w piłce trzeba się urodzić w odpowiednim miejscu

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
jak bedzisz naprawde dobry to szansa zawsze jest
ale jakbys chcial to bys teraz trenował,przynajmniej z raz w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
W polskich warunkch takiej kariery jak zrobił (robi) Fabregas/Messi/Ronaldo/wskaw_nazwisko_swojego_idola nie oszukujmy się - RACZEJ zrobić się nie da. Tu mamy zupełnie inną mentalność, podejście do piłki. U nas chłopak lat 18-25 jest wciąż młodym perspektywicznym piłkarzem. Tu mi się nasuwa komentarz (chyba Szaranowicza) na temat Boguskiego w meczu z San Marino (kto oglądał, może pamięta o czym mówię ).

Druga sprawa - w juniorach/trampkarzach/żakach/orlikach bez znajomości jest trudno co kolwiek osiągnąć, przebić się bez znajomości. O ile w młodszych grupach to raczej jest jeszcze zabawa to w starszych jest to dość istotny problem...

Po trzecie - psychika - polski piłkarz nawet jak ma te 20 lat i zagra w Ekstraklasie i nie daj Boże jeszcze wejdzie na ostanie 20 minut, okiwa obrońcę z 20 letnim stażem i co gorsza strzeli jeszcze bramkę... Wówczas gazety widzą w nim nadzieję naszego footbolu, zaczyna kupować go LECH/LEGIA/WISŁA. Chłopak przejdzie (a bo czemu miałby nie przejść) zarobi 10-20 tys za miesiąc trenowania i niestety PALMA mu odbija. I wtedy dopiero sie zaczyna ostra jazda...

Oczywiście od tego są wyhjątki, ale to inna bajka...

Nie piszę tego żeby cię pogrążyć, zdemotywować do treningów, kariry. Piszę, żeby tylko pokaać jak niestety wygląda polska piłka.

Jednak jeżeli dobry jesteś to w EKSTRAKLASIE zagrać możesz!

Trzymam kciuku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
jw. wiem z własnego doświadczenia od 8 roku życia do teraz trenowałem piłkę nożną. idę do liceum daleko od mojej miejscowości i nie będę już miał czasu trenować "bo trzeba się uczyć" wielu chłopaków z mojej drużyny też właśnie z piłki zrezygnuje a gdyby grali dalej to mogło by coś jeszcze z nich być.

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104
dzięki może zacznę trening w Stalowej tylko nie wiem jakie są tam kluby mógłby mi ktoś doradzić?
...
Napisał(a)
Usunięty przez wikt za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
na pewno jakieś są. mieszkach 20 km od stalowej woli i żadnego klubu nie znasz??? ja np. mam 30 km do najbliższego miasteczka i znam 3 kluby i to nie takie dobre (chyba 3 liga) popytaj kogoś lub sprawdź w necie u mnie nawet piątoligowa drużyna ma stronę internetową

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w tym wieku musiałbyś już gdzieś grać, juniorki itp, bez tego bez szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
No jest chyba Stal no nie?

zreszta niedaleko chyba jest Turbia i Nisko-4 liga seniorów

i Gorzyce chociaz nie wiem co oni aktualnie graja,
a skad jesteś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liga SFD 2011/2012

Następny temat

Koszulka

WHEY premium