SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy przy nabieraniu masy mozna biegać? nie schudne?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5662
spalac fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Treningi akrobatyczne trwaja 1.5h, poczatek to rozgrzewka, rozciaganie, troszeczke skakania i 50min zostaje samej akrobatyki, salta itp. wiec wypada mi przed treningiem zayebac bombe kaloryczną czy jak? Bo fakt że po treningach akro zjem pol paczki waflow ryzowych i 40min pozniej posiłek za 5ciu. :> Poważnie po takim 1.5h godzinnym treningu zmniejszam swoje obwody ?:< to moze byc glowny problem moich przyrostów ?

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
ali1987 ja bym zjadl normalny posilek przed treningowy skladaja ale przynajmniej tak 1h przed aerobami, zbedne jest natomiast stosowanie np carbo przy redukcji


Poważnie po takim 1.5h godzinnym treningu zmniejszam swoje obwody ?:< to moze byc glowny problem moich przyrostów ?przyrostow czego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
masy mięśniowej -.- tzw obwodów.

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2009-04-08 17:44:11

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
obwody a masa miesniowe, to sa dwa pojecia nie koniecznie idace w parze wiec nie wiem czemu tak mina "-.-" -.-

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
po takim treningu spalasz kalorie, bo to jest normalne, wiec zarowno przed i po treningu dobrze by bylo zebys jadl produkty o wysokim IG - przed trenem doda Ci energii, a po uzupelnisz braki

piszac przed to chodzi mi o to ze nie zaraz przed trenem tylko w pewnym odstepie czasu np 1 h przed treningiem

Poważnie po takim 1.5h godzinnym treningu zmniejszam swoje obwody ?:< to moze byc glowny problem moich przyrostów ?

nie wiem o co Ci tu chodzi, jak zmniejszanie obowdow moze byc glownym problemem przyrostow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
chodzi o duże problemy w powiekszeniu obwodów. z 35 na 37wskoczyła mi łapa po 8 miesiacach, co imo jest b.slabym rezultatem. Wyniki silowe też dość słabo, ale nie az tak jak obwody. I moje pytanie brzmiało czy to moze byc spowodowane treningami aerobowymi. Wiadomo 1.5 akrobatyki to nie jest 1.5h biegania, ale tak ogolnie rzecz biorąc co o tym myslicie ;p

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
no na pewno przy cwiczeniu akrobatyki ciezko jest budowac mase. Ja jak chodzilem na karate i mialem treny 2 razy w tygodniu to tez mialem spadki i nie bylo jakis znaczacych przyrostow. Wydaje mi sie ze jedynym dobrym rozwiazaniem byloby zwiekszenie kalorycznosci diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
albo wejscie na bombe

ale na powaznie to owszem ciezko, kumpel jak zaczol na powaznie trenowac SW to odrazu polecial ostro, jedynym dobrym rozwiazaniem to jakpowiedzial juz richard, jesc duuuuuuzo wiecej.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
najpierw by uzyskac atp organizm spala glukoze czyli zapazsy co strawiłes w żołądku i magazynuja sie w wątrobie gdy sie zapasy skonczą spala tkanke tłuszczowa po dłuższym wysiłku nie ma dostarczenia tlenu i zachodzi oddychanie beztlenowe oraganizm zabiera sie wytwarzeanie atp z kwasu pirogronowego i powstaje mało atp ale powstaje tez jeszcze kwas mlekowy czyli zakwas
tyle mi na ten temat wiadomo na bioli kiedys mieliśmy ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zyskac licencje zawodnika pzkfits?

Następny temat

FIlmik...

WHEY premium