SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy gainery są naprawdę takie dobre?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy to normalne, ze im więcej wiem, tym więcej wątpliwości? Chyba najszczesliwsi są ci, którzy nic nie wiedzą ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najszczęśliwsi są Ci co wiedzą dużo
i zdobywanie kolejnej wiedzy sprawia im przyjemność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Zależy jak rozumieć szczęście. Można rzec, że szczęście mają Ci, co nic nie wiedzą: nie wiedzą nic, nie wiedzą, ze dzieje się im krzywda i szybko umierają...

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11914
Makaron dla tego nie po treningu poniewaz po treningu sa potrzebne szybko przyswajalne WW a makaron do takiego typu nie nalezy poniewaz jest to malo wartosciowa maka.

A co do pangi to jest to bardzo dobra ryba biorac pod uwage jej wartosci odzywcze. A ze sa hodowane w taki a nie inny sposob to juz inny temat, zobacz jak hodowane sa kurczaki i inne zwierzeta przeznaczone na uboj.

Hutnik Warszawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
kamil____
zalezy jakim kto jest ektomorfikiem, jak miałem ww powyżej 4g na kg masy ciała to szybciej tłuszcz mi się odkładała wyliczone kcal bardzo dobrze mieć, zwiększasz aż zaczniesz tyć i utrzymujesz na takim poziomie. A jak codziennie będziesz jadł jak najwięcej to zawsze może być różna ilość kcal i temu trudniej przytyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 193 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3110
odzywka typu gainer jest bardzo dobra po treningu kiedy zalezy Ci na szybiej absorbcji skaldnikow odzywczych.

sek w tym ze ten Twoj gainer jest bardzo kiepskiej jakosci. nie ma bialka serwatki wogole a wegle to tylko fruktoza.

jesli mieszkasz w uk to znam bardzo dobry i tani sklep internetowy ktory kupuje suple bezposrednio z laboratoriow i przez to jest tani!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 492
ja zaraz po treningu wale z dwa banany, bcaa pozniej białko i z 40 min po treniingu dopiero ryz z kurczakiem i sie za***iscie czuje

co testowałem? tu się nie zmieści, sprawdź profil.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
Miałem kupić gainera, ale jak patrze na ich skład to doszedłem do wniosku, że może lepiej ułożyć sobie dobra dietę i ewentualnie uzupełniać niedobory białka wzbogacając posiłki o białko pochodzące z odżywki wysokobiałkowej np. do płatków owsianych na sniadanie dosypię brakującą ilosc białka.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o kurde juz wiem co mi jest ;] Tyle czasu myslalem, ze candida, a ja mam tak naprawde nietolerancje fruktozy. Ten moj gainer mial cukier w postaci fruktozy i nie wychodzilem po nim z kibla, a teraz kupilem z maltodekstryną i zero nieprzyjemnych skutków ;p Więc to dlatego nie moglem jeść owoców i słodyczy (sacharoza sie rozkłada na glukoze i fruktoze).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszek u boksera

Następny temat

dieta na mase do spr dje sogi

WHEY premium