SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy dobry trening????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 402
Wszystko jest fajnie, tylko między barkami a klatką zrobiłbym min. dzień odstępu. Ja preferuje każdą partię osobno robić np. pn - klatka, wt - biceps, sr - triceps, czw - barki, pt - plecy; można też gdzieś wcisnąć plecy, przedramiona, kaptury itd.
Warto robić po 4-6 ćwiczeń na partię i po 4-6 serii.
Ja tak jade i na razie jest zaj****cie.

POZDROWIENIA

Wymuszajcie z siebie MAXA a bedą efekty !!!

Wymuszajcie z siebie MAXA a bedą efekty !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Przecież jest 4 dni odstępu-przeczytaj uważniej.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 402
sorx nie zauważyłem, bo patrzyłem na schemat na początku.

Wymuszajcie z siebie MAXA a bedą efekty !!!

Wymuszajcie z siebie MAXA a bedą efekty !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
hmm, dzięki za tak obszerną odpowiedź, dokładnie przeanalizowałem wszystko co napisałeś, jeśli chodzi o wnioski to na wstępie powiem, że nie chciałbym rezygnować z treningow kicka, tam jest czas i miejsce żeby sie wyżyć i zostawić troche sił i poźniej nie wdawać sie w zbędne utarczki na ulicy szukając wrażeń, to takie moje przemyślenie. Dodam tylko, że niby to sie nazywa kick-boxing ale w gruncie rzeczy to prawie boks, ponieważ wiekszość uczęszczających tam ludzi to kafary pow. 100kg i im troche ciężko idzie kopanie, a więc używanie nóg jest ograniczone do absolutnego minimum, więc od odstep do regeneracji nóg nie ma co sie martwić.
Nhajchętniej zrobiłbym tak żebym cwiczył 4 razy w tygodniu siłke i 2x kicka, ale jak twierdzisz moge nie miec wystarczająco czasu na regeneracje, mój kolega tak robi i myśle, że idzie mu nienajgorzej.
I jeszcze jedno, sorry ze tak wszystko komplikuje, i tak mi sporo pomagasz ale jestem studentem, i mam obowiąkowe zajecia w-f ktore odbywam na siłowni właśnie w czwartek, ktory według twojej rozpiski wypada wolny, a więc trzeba to tez wziąść pod uwage bo te zajęcia mam obowiązkowe.
A co do przetrenowania to wydaje mi sie ze mi nie grozi, 2 godz po treningu kicka jestem w stanie isc na silownie i dac z siebie wszystko a co dopiero na nastepny dzien, dam sobie rade, gdyby tak bylo mozna trenowalbym codziennie.
Pozdrawiam. Qba

"I`d better die like a man, than live like a coward..."

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
?????

"I`d better die like a man, than live like a coward..."

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Wiesz ja również powinienem napisac teraz ????-bo przecież nie wypowiedziałeś się jasno,czy decydujesz sie na 3,czy na 4 dni siłowni.
Przy systemie 3 dni siłki-możesz przenieśc trening z wtorku na sobote,a z soboty na czwartek.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
Sorry za te znaki zapytania, napisalem ze moge trenowac 4x razy na silce i 2x na kicku ale jesli to jest wykluczone to niech bedzie 3x na silowni.

"I`d better die like a man, than live like a coward..."

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nie zrozum mnie źle-ja nie narzucam ci niczego-chcę tylko pomóc.A z mojego doświadczenia wiem,ze trudno jest uzyskac przyrosty(zadowalające)przy tak wielkiej ilości dni treningowych i dawce aerobów-jest mało czasu na regenerację.Owszem realizujac jakiś lzejszy program da to sie pogodzic,ale nie uzyskasz przy tym wielkich przyriostów.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
Rozumiem Cie bardzo dobrze, i doskonale sobie z tego zdaje sprawe, ale nie chcialbym rezygnowac z kicka,chyba sie uzależniłem od walki!! hehe Mam nadzieje ze to nie jest bezwzględnie konieczne, a jeśli chodzi o same treningi, to cykl na rzezbe wydaje mi sie zbędny przy mojej budowie, a cwiczyc bede prawdopodobnie takze przez lipiec nie tylko do konca czerwca, mysle ze mozna sprobowac tym systemem 3x w tyg. A jesli nie bedzie wymiernych rezultatów, ogranicze treningi boksu.

"I`d better die like a man, than live like a coward..."

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
Trenuje od 3 lat, niedobrze by bylo teraz to olać... ;-(

"I`d better die like a man, than live like a coward..."

moderator dzialu techniki seksualne

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MARTWYCIĄ ------ Czy szkoda kręgosłupa, Ile bierzecie na martwy ciąg!!!!!!!!!!!!!!?

Następny temat

Biegac by nie spadło

WHEY premium