SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy Ja jestem gruba??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ja nigdy nie mówię kobietom niemiłych rzeczy.. nawet swojej byłej żonie, dlatego zapewne, z powodu tejże słabości do płci pięknej, strasznie często zostaję ostro za to życiowo ukarany...
Ale Tobie z pewnością, choćbym zaprzągł najbardziej negatywne czeluście swej wyobraźni, nie znalazłoby sie nic złego do powiedzenie.. zatem bez obaw

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Ja tez nie jestem chuderlakiem, ale pod skora mam naprawde sporo miesni..."

cos jak ja, jestem szcypły ale umięsniony i rozciagniety (i w ogóle:)
w jednej szkole (moze i w mojej jak sie przeniose) jest taka dziewczyna, gruba, a ubiera sie w max. obcisle ciuchy, błe..i ona o tym wie, i cie cieszy ze jej sie wylewa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak patrze na Twoj profil, Vlad...Warszawka...Niedlugo bede miala wyjazd sluzbowy i zostane tam na kilka dni, wiec tak sobie pomyslalam, ze stane gdzies tam, w tej Warszawce, w jakims znaczacym miejscu np. przed darem naszych radzieckich ( wowczas) braci i co minute bede zmieniala pozycje wyjsciowa, moglbys sobie ew. popatrzec na zywo i sam ocenic. Poki co, jest jeszcze czas, wiec pozycz sobie od kolegi dobry sprzet optyczny, bys nie musial wychodzic z domu podczas patrzenia... I-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
A ja nie jestem szczupły, ale umieśniony... nie szczupły to na pewno nie jest okreslnik mej budowy ciała

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Od razu zaznaczam - nie jestem z Tej Warszawki, tylko z normalnych starych warszawiaków, którzy są pozytywnie nastawieni do przyjezdnych.. i chętnie oglądają pięknych gości odwiedzających nas.. i zawsze mile widzianych

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez jestem w Wawy, powiedzmy, moge tam byc, mam kilkanascie kilo do centrum.

nie obrazam kobiet i nie ponizam, niewiem jakbym sie czul nawet wtedy. staram sie byc dla kazdego uprzejmy ale nie kazdy to doocenia.
"Remember! Respect is everything"

co do umiesnienia to od 2 lat trenuje, pozatym sportowy tryb zycia troche mam, wazne ze sily przybylo i jestem rozciagniety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
BTW Szczytem lenistwa i lekceważenia byłoby ocenienie kogokolwiek przez sprzet optyczny choćby najbardziej zaawansowany
Ja trenuję..hmm dłużej nieco ... ale o co chodzi z tym obrażaniem? Bo chyba jakiś odcinek przegapiłem

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2004-08-21 21:05:10

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oto:"Ja nigdy nie mówię kobietom niemiłych rzeczy", w tym sensie, ale nie zrtbum te ich wady ikrywał, jestem szcery i o wszystkim mozna pogadac ze mna i zapytac sie o opinie a moje zdanie zawsze jeste szcere. ja by sie dziwczynba spytała czy ma nadwage to przeciez 100 likowej babce nie powiem ze nie. Musiałbym zobaczyc, nie moge pisac o dziwczynie przez internet.

Przez te 2 lata duzo sie u mnie zmienilo, kozak nie jestem, ake sie wyrozniam i nawet koleznaki zauwazyly ze jestem szerszy. Poza tym na masie zaczne mi przybywac za okolo 2 lata wiec nie mam o czym pisac. mimo to jestem zadowoly z siebie,jestem cos w stylu bruce lee jesli chodzi o miesnie chociaz nie tak wyrzezbione i nie taki niski - gibkosvc, szybkosc i wytrenowanie, ale to juz nie te forum
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nie przegapiles, bynajmniej. Revoltman jest Tygryskiem, ot co
Vlad, chwala Ci za to, ze bronisz honoru swojego miasta i jego mieszkancow; ciesze sie ( no wlasnie, dlaczego???), ze nie nalezysz do tej grupy ludzi, ktorych darze gleboką pogardą ze wzgl. etos, wątpliwego autoramentu wartosci etyczne, wiesz...Warszawka, po prostu...
Co do ogladania, to jak przyjedziesz popatrzec, to zwroce Ci za benzyne, chyba ze masz diesla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Szczerość jest jedną z najgorszych cech obezcnych czasów... gdyż mało kto odróżnia szczerość od zwykłego czystego chamstwa... wywalenie człoweikowi litanii pejoratywów które o nim myślimy, nie jest szczerością.. jest brakiem kultury.. zapamiętaj to młody człowieku, bo wielu teraz taki błąd popełnia...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pielegnacja biustu

Następny temat

zwichniecie barku

WHEY premium