SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy Ja jestem gruba??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
to co to ma byc --->
hę ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
A I WZAJEMNIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
no
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
Oj Olcia fajniutka jestes a ty bahamut nie jaraj sie nie porwe ci jej

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
She...Tak czytam te Twoja wypowiedz i mysle, ze wcale nie chodzi Tobie o to, bysmy Ci powiedzieli, CZY jestes gruba. Chcesz uslyszec, ze ze swoja nadwaga jestes supersexy, ze ekstralaska z Ciebie itd. Normalnie robisz sobie reklame, Mala! "nie mam cellulitu", "mam wciecie" itd. Dla porzadku rzeczy powiem Ci, ze Twoja miseczka 80 C przy Twoim wzroscie to zadna rewelacja. Ja przy wroscie 164 i duzo nizszej wadze mam 80 C, wiec por favor...!!
Dla pociechy powiem Ci jednak, ze kobiety takie jak Ty bardziej podobaja sie facetom, niz te chudzielce, naprawde. Najistotniejsza w tym wszystkim jest proporcja, niezaleznie od wagi. Musi byc okreslona w stosunku bioder do nog do piersi. Proste, prawda? Jesli Twoja figura przpomina gruszeczke, to nie sadze, bys narzekala na brak zainteresowania ze strony facetow...
Jakkolwiek, mi samej podobaja sie takie "miesne" laski. Przynajmniej przypominaja kobiete, a nie wieszak na ubrania...Trzymaj sie, Ciotka, a najlepiej przyslij fotki, ponapalamy sie na Ciebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Kurcze Angeli - ładnie się zareklamowałaś... masz jakieś zdjęcia

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, cos by sie tam znalazlo, ale nic w stylu filmikow z Pamela Anderson...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na marginesie, nie chcialam sie reklamowac, bynajmniej; chodzilo mi tylko o to, by She nie myslala, ze te jej biusta, z ktorych jedrnosci i wielkosci jest taka dumna sa jakas superrewelacja. Troche mnie poirytowala jej narcystyczna wypowiedz, to wszystko. Nie znosze, gdy ludzie zachowuja sie w ten sposob i jeszcze oczekuja poklasku, no way! Sama mowila, ze na powodzenie nie narzeka, wiec w czym problem, w nomenklaturze ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ale mnie akurat filmiki z Pam nie interesują... tylko (może nieświadomie) stworzyłaś u mnie wizję atrakcyjnej osoby, więc chciałbym skonfrontować obraz który stworzył mój mózg, z tym co mogą zobaczyć oczy

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2004-08-19 15:12:45

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
I może dlatego Ci tak to dobrze wyszło.. bo właśnie nie chciałaś... A She już się raczej na gwiazdeczkę tego forum nie wylansuje

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pielegnacja biustu

Następny temat

zwichniecie barku

WHEY premium