SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy Ja jestem gruba??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Dokładnie!!! Zwykły strój to podstawa.... ale myślę, że w wawie jest pod tym względem najgorzej - masa typów z karnetami z firm (nie to że to coś złego, ale dużo przypadkowych klientow sie trafia). i przychodzą tacy, panienki popodrywać, poprężyć sie.. śmiech i trwoga ...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zakładam koszulke i spodenki sportowe, buty ofkoz i jest spoko. poza tym niewiem czy bede chodzil dalej na silke bo chyba mi czasu zabraknie.


niecierpie żelu.....czytałem gdzieś cos o wilgoci.

poczułem sie odrzucony tym, ze oglądam baywatch'a. lubie i czasu mi nie szkoda, to tylko życie, chwila ważne żęby czlowiekowi przyjemni ebyło a po co mam sie głupotami martwić.


jesli chopdzi o czytanie ksiazek:
lubie siegac po wiedze ale człowiek który wie mniej jest szczęśliwszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mamusia wola...Wroce pozniej, jesli bedziecie...Dobrze mi sie tu z Wami rozmawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Revolt... nie po prostu mnie szkoda czasu... jak chcesz to oglądaj. nikogo nie bojkotuje z powodu preferencji telewizyjnych

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Hmm a jakbym sie skromnie mógł spytać... kiedy będziesz w tej wawie? I pozdrów mamusię

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko szybko powiem, Revoltman..." czlowiek, ktory mniej wie, jest szcesliwszy" . Wiem to, naprawde. Jakis madrala, nie pamietam, wybacz, powiedzial, ze "rozkosze ignorancji są rownie wielkie jak rozkosze wiedzy" ; zgadzam sie z chlopakiem
Czasami wolalabym nic nie wiedziec i zyc sobie na luzie, ogladac Sloneczny Patrol, nie przejmowac sie zniszczona strefa ozonowa, skutkami globalizacji, nie wdawac sie w mentalne pogawedki z Francisem Fukuyama itd, i niestety nie da sie tak. Jedyna wyjscie dla mnie to lobotomia, wiec ciesz sie swoim Slonecznym Patrolem i zyj na luzie, poki mozesz...Niejeden Ci zazdrosci tej beztroski. Ja na przyklad.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pozdrowie, bo to zołza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ok, ja lubie kino i tv (chociaz telewizji nie ogladam wcale,tez nie mam czasu, wole poswiecic na hobby czy inne, ale czasem cos ogladam i m.in wlasnie ogladalem ten serial, no chyba ze inforamcje czasem ale u mnie to generalnie max 30 minut tv dziennie i to nie zawsze.)


ja chyba ide cos zjesc, jakies miesko no i wylacze chyba kompa bo u mnie czasem pół dnia jest wlaczony.

ciekaw jestem z jakiej dzielnicy jesteś VLAD.IV. tak po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
"Słodka niewiedza jest błogosławieństwem bogów" ale my jesteśmy ludźmi... i "błogość szczęśliwość, ale bojowanie byt nasz podniebny"
Dzielnica to Ochota..
I jak Angeli słodko przemilczała drugą częśc mej wypowiedzi


Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2004-08-21 22:10:53

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
I co jak oceniasz moją dzielnicę?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pielegnacja biustu

Następny temat

zwichniecie barku

WHEY premium