SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy Ja jestem gruba??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Szpagat robiłem w Twoim wieku, gdy ćwiczyłem kick boxing..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no własnie o kickboxingu myślałem, tez o kravmadze, mam 18 jakby co wiec jeszce duzo przede mna. a do szpagatu mi nie wiele brakuje. cwiczylem juz z rok temu ale mi sie odechialo, teraz od tygodnia sie rozciagam i pewnie w polowie wrzesnia spoko zrobie. co to tej sprawy z mamą to sie zgodzę. to jest bardzo mocny argument, z retsza kazdy nawet stary czy młody to zna.

szkoda ze łatwij mi ze szpagatem tak na podladze niz stanac najedej nodze i tak w poprzek, ale z kopnieciami to u mnie wysoko jednak.
biewiem skad u mnie takie zainteresowania, ale chyba jestem taki jedyny w całej miejscowosci. sa tacy co sie dla "jaj " zapisuja zeby pochodzi ale odpadaja po 2 tyg. znam takich. Moja matka też sie boji ze poobijany bede po treningach na twarzy a szkoda byloby mi jej, ale na ulicy tez mnie to moze spotkac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zanim przeczytam do konca, o czym mowa, to powiem szybko, ze jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vlad, pojaw sie tu, pliz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mamusia jest zolza i wlasnie kazala mi "pozbyc sie tego cholernego psa", bo zezarl jej noge od stolu ( nowego, drewnianego w stylu Pozal Sie Boze ). Sama radosc z wieczora...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to sa uroki posiadania zwierząt, sam mam kilka rybek, 2 czarene koty i 3 psy w tym zabawka mamy pekińczyka, ale jest grzeczy ifajny, ale swoje napocił a racze napsociła.widze ze nie potzrbnie sie z tym baywatchem wygadałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warszawa zacznie mi sie gdzies za dwa miesiace, ale moze zdolam tego uniknac. Troche sie boje tego miasta, nikogo tam nie znam, ale moja firma ma tam powazne inwestycje, wiec bede musiala tam jechac niemal na pewno. Wolalabym nie...Jak sobie pomysle o jezdzie tam, o sluzbowym mieszkaniu, o ...Fataloza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Luzik, Revoltman...Szanuje Twoj gust, masz prawo ogladac nawet Misia Uszatka po 10 godzin dziennie, w koncu zyjemy w demokratycznym kraju...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no. blisko tu mieszkam, troche znajomych, Warszawka ciężkie miasto, a podobno Poznań taki cichy i spokojny przy Wawie. Lepiej uważać, jak pierwszy raz to można sie wystraszyć, kocioł. O poruszaniu sie komunikacja miejską jako obca osoba nawet nie myśl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Jestem..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pielegnacja biustu

Następny temat

zwichniecie barku

WHEY premium