SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy Ja jestem gruba??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
No tak.. zareklamować to się Aniołku umiałaś, rozbudzić ciekawość, skusić... i zniknąć... typowe.. ech Wy kobiety...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurka, ale ciete mamy te jęzory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
E tam cięte...bez przesady...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mysle, ze She jest rozczarowana takimi odpowiedziami. Swinie z nas, Vlad, powinnismy powiedziec: "nie, She, wcale nie jestes gruba, te 8 kg nadwagi to nic takiego, grunt, ze jestes sexylaska..."
She, teraz pewnie mnie znienawidzilas...
Co, Vlad, damy She jeszcze jedna szanse?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Dobra!!!
She xxx tak naprawdę, to faceci uwielbiają kobiety o Twoich wymiarach... jak przeczytałem Twój opis to jakaś taka niewypowiedziana błogość spłynęła na mnie... pomyślałem.. wreszcie znalazłem tę która pojawia się zawsze gdy tylko zamykam oczy... naprawdę, we wszystkich i tych uduchowionych i tych erotycznych wizjach, kobieta widziana przeze mnie jest kalką Twojej osoby...idealnym odzwierciedleniem wyimaginowanego ideału piękna... nie wiem, czemu masz jakikolwiek problem, powinnaś się otrząsnąć ze swych kompleksów, gdyż uwierz mi, cała męska część współczesnego świata czeka na osobę o tak namacalnym sex apealu jak Twój... ja sam już prawie zacząłem Cie pragnąć...
Może tak być angeli?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, Vlad, jestem pod wrazeniem! Podobalo mi sie jak diabli, She pewnie tez, jak myslisz? Jak czytalam, to mialam wrazenie, ze niemal jestes blisko i to do mnie szepczesz te piekne slowa...Kurcze, chyba sie wzruszylam...
Niezle, Vlad, widac, ze masz wprawe w mowieniu kobietom komplementow. She na pewno bedzie zachwycona. Powinna dac Ci soga, gdyby byla w porzo, nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
She, nie gniewaj sie na mnie i na Vlada,ze troche zadrwilismy sobie z Ciebie, ale chcielismy tylko w niewinny sposob troche utrzec Tobie Twoj zadarty nosek. Mam nadzieje, ze nie czujesz sie dotknieta, tym bardziej, ze jestesmy zgodni co do tego, ze wcale nie jestes gruba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
V;ad, a teraz Ty szybko powiedz, ze naradzilismy sie po cichu i wlasnie taka jest nasza linia obrony
Powiedz, pliz, bo laska jeszcze popelni samobojstwo !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
ja wam powiem tyle, ze lepiej byc chudym, przynajmniej wiecej ciuchow na przecenie
a wielkie piersi ? pfffff srednio wygodna sprawa ja tam wole swoje 70 b/c przynajmniej nie przeszkadza w biegach.

autorce tekstu powiem tyle, jak ci z tym dobrze to twoja sprawa ale nie oczekiwalabym na twoim miejsu opinii innych, bo proste jest to ze dla jednych bedziesz ( wybacz ) kotletem, a dla innych w sam raz . Proste , temat chyba wyczerpany
Pozdrawiam Vlad'a i kolezanke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
No właśnie... Mam nadzieję, że Shee nie będzie miała nam za złe naszych słów, gdyż płynęły one z głębi naszych, przepełnionych troską o jej dobro, serc... Wtrącę jeszcze tylko, że pierwszą myslą jaka mnie nawiedziła, gdy tylko zbudziło mnie światło dzisiejszego poranka, była niepewność, czy She, czytając nasze słowa nie poczuła się urażona i czy ta biedna młoda kobieta nie łka teraz gdzieś w poduszkę... i to wszysko przeze mnie... odezwij się proszę, napisz, ukoj me sumienie...
dobra kończę już, bo naprawdę przegnę .. pozdrawiam wszystkie miłe panie, Olcie i Angeli i obiekt mych pragnień She xxx (sorki ale sie powstrzymać nie mogę)
Ogólnie staram sie nie być złośliwy, szczególnie dla kobiet.. ale nie lubię jak ktoś na siłę szuka potwierdzenia przeciwko całemu światu a nie chce mu się wziąć do pracy nad sobą..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pielegnacja biustu

Następny temat

zwichniecie barku

WHEY premium