SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cynk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 933
witam mam takie pytanko stosuje cynk a dokladna nazwa leku to zincas forte jest na recepte bardziej sie ioplaca kupujac forte niz zwykly bo cena ta sama a cynku 3x wiecej i tu pytanko czy ten lek moze miec jakies dzialanie poboczne bo pani w aptece nie chciala mi go sprzedac bez recepty (chodz i tak sie udalo nie wiem wogole dlaczego on jest na recepte )ale powiedziala do mnie "i tak wiem po co pan to kupuje"?? zdziwilem sie bo nie wiem o co jej moglo chodzic dlatego pytam was
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
No ja też jestem ciekaw o co jej chodziło
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
SFD prawdę Wam powie o wszelkich suplach, w tym i cynku
https://www.sfd.pl/art/Badania_naukowe/Cynk_zwiększa_produkcję_testosteronu-a2827.html
(artykuł z dzisiaj)


Zmieniony przez - xorton w dniu 11/26/2018 7:14:31 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
co do zincasa forte po prostu zawiera taka dawkę ze jest na receptę jakieś tak regulacje prawne zapewna są nałożone, tak samo kwas borny chiałem kupić, w saszetce nie ma problemu, ale w pudełeczku już tak, to samo z witaminą E do iluś tam mg jest bez recepty ale powyzej jakiegoś stężenia już na receptę.


Idz do innej apteki w jednej sprzedają i winnej nie.



Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-11-26 20:59:59

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Głupota, kupujesz 2/3/4op i tak masz to samo
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja wiem o tym, ale chodzi tu o legistrature że na porcje nie może być więcej mg. Powyzej już jest to uznawane za lek.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
marco26
cena ta sama a cynku 3x wiecej i tu pytanko czy ten lek moze miec jakies dzialanie poboczne bo pani w aptece nie chciala mi go sprzedac bez recepty


jak ze wszystkim oczywiście zbyt duża ilość może mieć negatywne skutki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Wszystko w nadmiarze może wywoływać skutki uboczne, tutaj np. zwiększone ryzyko niedoborów miedzi, czy negatywny wpływ na funkcjonwanie układu immuno.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja zincasa forte kiedyś przeholowałem, bóle głowy i metaliczny posmak w ustach.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
...czyli jednak koksowałeś ...a niby taki natural z Ciebie miał być
6

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Trzeba dać cynk Fitplocie, że Anubis to fake natty.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blizna

Następny temat

Ginekomastia !!!

WHEY premium