SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl saa, a trenowanie i jedzenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1343
masz dziesiątki tematów na forum, rozpisanych testów solo i combo z deką, to tego odblok na każdą kombinacje. Poszukaj sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5990
OK, dziekuje wszystkim za wypowiedzi. Temat do zakmniecia.

Take What You Can, Give Nothing Back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5990
Wracajac jeszcze do testosteronu i deci.
Polecacie mi zostac przy dece i dorzucic tescia lub proviron czy przerwac dece i kontynuowac cos innego ?

Take What You Can, Give Nothing Back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1234
Ale mam beke;D juz bij ta deke ale z testem jakims enanem lub susta bo ci libido opadnie i po seksie;) i wez 8tyg hcg wbij na cyklu;D i diete ogarnij najlepiej;) daj dalbym 100mg deki i enana mix 2 razy w tyg;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1234
Dieta to podstawa;D propa bylo kupic. Lub mete sama na start bo nie wiadomo jak na ciebie zadziala steryd;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5990
dzieki

Take What You Can, Give Nothing Back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5990
co do diety to mam inne poglady, umiem dopasowac diete do swojego ciala, wiem ile musze jesc zeby urosnac, schudnac czy utrzymac mase. nie potrzebuje liczyc kalorii

Take What You Can, Give Nothing Back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
w pasie ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5990
ok 90cm, max 92

Zmieniony przez - Dr.TrustMe w dniu 2014-04-29 17:46:59

Take What You Can, Give Nothing Back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 373 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6935
To polecam Ci dietanabol przyrosty będą konktetne i jak na pierwszy cykl będziesz czuł MOC! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl.

Następny temat

ginekomastia

WHEY premium