SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10574
Wiek 27 lat
waga 93kg
wzrost 180cm
obwód ramienia 42cm
obwód talii 96cm
wyciskanie leżąc - ok 115kg
staż na siłowni 3 lata
dieta - ze wzgledu na pracę nie zawsze się udaje ale nie jem syfu, braki uzupełniam isolatem, kazeiną i bulkiem,
przebyte cykle sterydowe - 200metki polskiej Jelfa rok temu
trening - split 4x w tygodniu
odstęp czasowy od ostatniego cyklu - rok
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) - endomorfik
stan zdrowia - bardzo dobry
skłonnoścxi do łysienia - brak

Witam niedługo mam zamiar rozpocząc mój pierwszy cykl z SAA. Zależy mi bardziej na zbudowaniu suchej masy mięśniowej i delikatnej redukcji niż na wielkim masowaniu. Jak widać z ankiety jestem endomorfikiem i mam skłonność do szybkiego zalewania się a czytałem że endomorficy są bardziej podatni na działanie estrogenu dlatego wolałbym unikać srodków silnie aromatyzujacych jak meta czy SAA z długimi estrami. Zastanawiam się nad testosteronem propionat i winstrolem + ewentualnie boldenon ale nie wiem czy to na początku nie jest zbędny dodatek czy Wino z propem wystarczą jak na pierwszy cykl?

wstępnie wyglądałoby to tak:
1-8 prop
4-10 wino

Proszę o radę doświadczonych wyjadaczy czy jest to dobry pomysł jak na pierwszy cykl? A jeśli tak to czy zdecydować się na wino oral czy shoty?

Stoję przy wejściu a wiara w szoku! W ogóle pakuje już prawie pół roku!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
raczej oral bo szoty sa ch**owe i bola
1-8 winko 100mg e2d(30ml)
4-9 30mg ed (100 tab)

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
jakie winko biłeś, że szoty chvjowe i bolą ?

i co to za rozpiska, winko inj podaje sie inaczej niz oral


1-8 prop
3-9 wino

winko inj czy oral to wybór należy do Ciebie, winek inj ug dużo do wyboru nie masz, ewentualnie desma.. nie tyle oryginalna co dzialajaca

Zmieniony przez - cruzerr w dniu 2012-01-26 02:01:17

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10574
Dzięki za radę cruzerr sog poszedł. Czyli rozumiem że winko i prop dobra opcja. Nie chciałem winka w oralu bo obawiałem się trochę o wątrobę ale z tego co słyszałem to winstrol w shotach też wali wątrobe. Ale zrobie tak
1-8prop
3-9 wino inj

Na osłonę watroby mam essential forte. Z suplementacji: BCAA, Izolat, Kazeine, Vitargo, Monohydrat - po cyklu

I jeszcze jedno pytanie; mam na stanie clomid tylko nurtuje mnie sprawa z odblokiem. Sporo ostatnio o tym czytałem i rozmawiałem ze znajomymi i są różne opinie. Stara szkoła mówi żeby zapodawać clomid jak najbardziej natomiast ostatnio mówi się że nie powinno się robić odbloku bo on raczej zaszkodzi niż pomoże i zaburza gospodarkę hormonalną dlatego wystarczy tylko ZMA ewentualnie jakieś boostery testosteronu. Co o tym sądzicie? pytanie do osób które od kilku lat mają do czynienia z SAA.

Stoję przy wejściu a wiara w szoku! W ogóle pakuje już prawie pół roku!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9484
2 cykl, skoro już brałes polaka ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10574
Widze, że coś słabe zainteresowanie moim tematem a szkoda bo miałem nadzieje, że doświadczeni w tym temacie dadzą mi jakieś cenne wskazówki przed cyklem. A czy ktoś podpowie mi coś na temat dawkowania? Jakie dawki propa i winka bedą dla mnie dobre przy wadze 93kg?

Stoję przy wejściu a wiara w szoku! W ogóle pakuje już prawie pół roku!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na 13 tyg POMOCY

Następny temat

przeterminowane o 2 lata SSA -czy brać

WHEY premium