SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na samym test. Prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 245
a jakis kontrargument?
No nie wiem.. nie spuchnie po prolo? Nie bedzie mial okraglej twarzy? Enan to 100% trafiona alternatywa dla propa z winem? Se chlopak lekko stracone kg nadrobi i definicje poprawi? No Panowie dajcie spoqj:>


Zmieniony przez - gossamer w dniu 2009-05-20 15:37:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
jak koledzy bija prolo, jedza frytki z majonezem, kielbache na ognisku za blokiem i pija sake to puchna jak prosiaki a potem traca to wszystko a fat zostaje. trzeba byc bardzo zorganizowanym i miec mnosto samodyscypliny na jakikolwiek koks. wtedy masz tego efekty. to jest przede wszystkim dieta czyli jestes tym co zjesz. ja tez czasem tego nie czaje dlatego mam wzloty i upadki hehe. ale takie jest zycie.


wiec wiesz co? jestem przeciw a nawet za tego co napisales

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
Panowie
jakąś wiedzę mam na temat sterydów,bo to mój 4 cykl,nie wklejam ankiety,bo to nie jest rozpiska cyklu,ja tylko pytam kolegów co mi da sam prolo 20 strzałów,bo nigdy nie brałem,fakt,że nie chcę za bardzo zalać się tłuszczem,a niektóre sterydy tak działają,ciągną wodę np enan lub oma.
mnie zależy na sile głównie,bo ją straciłem tzn jakąś część
i aby trochę zarysować sylwetkę,wiem że mój cykl powinien być Prop plus Wino,ale niestety mam tylko prolo,więc stąd moje pytanie.Kolega ma rację,dieta to podstawa!
dodam,że mój ostatni cykl to enan i wino,z tym że wino przerwałem w połowie cyklu.przerwy mam 7 m-cy od ostatniego cyklu

Zmieniony przez - bart11 w dniu 2009-05-20 15:42:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Dokładnie,jak jedza non stop frytki itp to potem sie dziwic ze wyglądaja jak świnie.Dieta to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 245
i to jedyny kontrargument? Ze prawdopodobnie jedza frytki z majonezem?:P Nie jedza/jedli frytek, a bez diety tematu o saa w ogole byc nie powinno.
Tu przyznaje 100% racje - to jak wygladasz, zalezy od tego co jesz. Chyba ze sobie zrobisz krzywde np prolo:P i zaserwujesz wodoglowie:D Wtedy zal jak ch** bo z "ladnego chlopaczka" stajesz sie tucznikiem:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
koledzy,to brał ktoś samo Prolo?jaki jest efekt i czy warto w ogóle się brać za to.
tak na marginesie,są między nami goście,którzy dużo gadają na temat saa i się mądrują,ale sądząc po profilu co niektórzy nie powinni zabierać głosu na ten temat,prosiłbym o pomoc ludzi z większym stażem i doświadczeniem.

Zmieniony przez - bart11 w dniu 2009-05-20 19:05:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pewnie, że jest sens, przy odpowiednim dawkowaniu, dobrej diecie jak najbardziej, chyba, że ktoś zaczyna od połączenia tren+antek+oma w wieku 17 lat, jak niektórzy sezonowcy, to później rzeczywiście może nie poczuć zbytnio prolki solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
aras ma racje. jak najbardziej mozna bic samo prolo. dawki jesli masz 18 lat bo zakladam, ze doradzam pelnoletniemu to nie patrzac jakie masz osiagi moge ci doradzic spokojnie przez 8 tygodni dawke od 100 do 200mg co 5 dni. lub jak masz enana to 250 co 5 dni. to nie sa kosmiczne dawki. kontrolna dieta do tego i nie masz prawa byc gruby po cyklu, w jego trakcie czy jak tam ktos pisze.
tylko trzeba poczytac o diecie, o odblokowaniu i nie ma prawa byc zandego problemu.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1731
piszesz ze brales wcześniej enan a pytasz jak dziala prolo więc przydałaby sie wiedza co to jest prolo a nie jak dziala Wszystko zalezy od diety oczywiscie a jeśli chodzi o siłe to moim zdaniem nawet po solo prolo jest ogromna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
faktem jest że prolo to enan i wiem o tym,ale odmian teścia typu np prop jest wiele,jeden działa lepiej jeden gorzej,tak samo z enanem,jeden jest z Iraku drugi z Grecji lub Hiszpanii i jest różnica między nimi.Napisałem posta bo naczytałem się różności o prolo,zresztą w tym poście także są dwie opinie.
Chciałem się upewnić że prolo Jelfy jest ok i dobre są efekty,bo ostatnio po enanie siły dostałem dużo,ze 110 na klatkę zrobiłem 135kg jak dla mnie ok jeśli chodzi o odżywianie wiem co nieco bo jestem kucharzem,ciężko mi się powstrzymać czasami,ale jakoś daję rade.Mam już 35 lat,i tak sobie myślę,że oponka to już chyba normalka,i moje pytania o prolke są po to ,aby jej czasem nie powiększyć.pozdrawiam.
Ps-czy clomid na odblok wystarczy,czy pregnyl także potrzebuję?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol z testosterolem

Następny temat

leka goraczka po trenie

WHEY premium