SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na samym test. Prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
sluchaj, czy to irak hehe, moze miales na mysli iran, czy inny kraj, jak pisze, ze 250 i jest to produkt oryginalny to nie moze byc ani 300 ani 200!

clomid starczy. poczytaj o HCG, zalezy jakies dawki byly prolo czy tam enana wszysto jedno.

edit. ty na oponke to szukaj wina z propem, do tego jakies termogenik a nie prolo masowe bijesz. moje zdanie!

Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2009-05-20 22:11:16

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
tak właśnie miał wyglądać mój cykl,prop z winem,ale mieszkam w Danii a towar kolega miał mi z polski sprowadzić,podobno ciężko o dobry towar i kupił mi prolo,apteka jak sądziTESTOSTERONUM PROLONGATUM tak na opakowaniu pisze skład-Testosteronum enenthanum
To teść typowy na masę,masz rację,mam tego 20 strzałów,1ml-0,1g
czyli co pięć dni jeden?20 to trochę dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6188
jak to Twój 4 cykl, to 100mg e5d nie bardzo Cię porobi... przydała by sie ankieta, ale jak na moje oko to 200 mg e3d

==ON:D:D:D==

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
czy w danii czy w hiszpanii, ja cie nie bede uczyl kupowac koks z polski. stronek sa tony, probujesz kola na mala sume, jak dojdzie i ok, zamawiasz wiecej, tak, ze nawet jak stracisz pake to ustal sobie ile mozesz utopic, 50 euro czy 100 czy ile tam chcesz. mozesz dac enan. w malych dawkach wcel cie wiecej nie napompuje tak naprawde. enan sie kumuluje dlatego widac wieksza retencje. ale jak pilnujesz diete i naprawde czaisz co jesz i ile czyli mniej wiecej sobie liczysz co wpychasz w usta to nie powinno byc problemow. jak wbijesz 250 co 5 dni to naprawde nie ma takiej kumulacji i nie powinno byc problemu. po propie tez japa puchnie, to jest niezaprzeczalne. bo jak dasz 200 co 2 dni to i tu sie kumulacja stworzy i pojdzie w wode niestety. taki jest testosteron!
daj spokojnie ankiete, to napewno ci to ktos rozpisze.


edit: i nie panikuj bo widze, ze boisz sie wszystkiego. poczytaj wiecej co i jak o saa. mozesz wbic prolo a potem jakis dobry termegenik, wcale nie podziemny, jakis spalacz tluszczu, dieta ujemna i powinno byc ok. tylko taka rada. najpierw zbij fata a potem wbij koks. wtedy masz mniejsze szanse na problem z fatem bo koks nie spala tluszczu a rzeczywiscie mozna miec problem z ftem jak sie nieodpowiednio podejdzie do szeroko pojetego dodpingu. i berz dopingu mozna sie zalatwic z fatem, takze reka na pulsie zawsze. wiem cos o tym hehe, wiec wiem o czym pisze!

Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2009-05-21 10:42:01

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 552
mój brat jechał na prolo 4 lata ( w każdym roku trzy miesięczny cykl na samym prolo ). Zawsze zaczynał z pokaźnym brzuszkiem i kończył z kaloryferem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
dzięki wszystkim za pomoc,pozdrawiam i życzę wielkich przyrostów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
oj afonis! to chyba przesada troszke co? za koloro by to bylo ;-P jakby wszyscy cykle jechali i z kaloryfarami konczyli. zbyt piekne !

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
na enanie też można sie pociać tylko trzeba uderzyc z odpowiednią niewysoką dawką, do tego odpowiednia dieta, suplementy, dobry trening + interwały/aeroby i na plażę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
j/w
retencja na enanie to w znacznej mierze wina dawkowania
przy odpowiedniej diecie, treningu i dawkowaniu na większości środków można się ładnie pociąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
mylisz aras, ze lepiej dac przykladowo enan nie wiem 250 co 5 dni nawet jak juz sie bilo dawki? wtedy nie ma zalania a progress idzie czy np 750 co 5 dni. wtedy szybsza masa ale wodnista i mniej trwala?

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol z testosterolem

Następny temat

leka goraczka po trenie

WHEY premium