SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl masowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1082

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga / wzrost

70

Staż treningowy

1 rok

Cel cyklu

masa jakies 85kg w 5 miesiecy

Stosowane już wcześniej suplementy

monohydrant jakies pol roku temu

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

B: 3g WW:6g T:1g, zapotrzebowanie okolo 2600 w diecie 3100kcal

Przewidziane finanse na cykl

400zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1796
Planuje zrobic duzy cykl masowy jakies 5 miesiecy.
Dieta i plan jest. Wspomagam diete bialkiem WPC 30g dziennie to ok 20g bialka dodatkowo.

Czy oplaca mi sie kupic do tego carbo do picia po treningu(w szatni) razem z bialkiem zeby szybko uzupelnic weglowodany? czy lepiej zjesc kurczaka z ryzem jakies 45min po treningu?

Planuje do tego dokupic omege 3 poniewaz w swojej diecie nie spozywam ryb ze wzgledów smakowych. Jaka polecicie mi w miare dobra i tanią omege i czy jest sens brania jej na masie?

Mysle ze przydaly by się jeszcze jakies witaminy do tego i tez pytanie jakie czy maga byc te witaminy i mienarły z olimpu Multiple? czy lepiej kupic jakies witaminy z apteki i jakie ewentualnie czy brac jeszcze jakis magnez itp.

I ostatnie pytanie czy warto kupic BCAA przy tym cyklu? Albo ewentualnie jeszcze jakis suplement
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1796
Ok dzieki dalem juz soga.

jak bedziesz mial wolny czas to molgbys zerknac na moj plan treningowy bo kompletnie sie na tym nie znam wszystko robie intuicyjnie i ucze sie na błedach
temat z planem

Zmieniony przez - udyron w dniu 2013-11-07 12:22:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
ja jem zazwyczaj omege z olimpu, ale chyba można dorwać w aptece tańsze trochę produkty
czy potrzebujeesz kompleksu witamin zależy od diety, jeśli masz warzywa i owoce w odpiedniej ilości to nie musisz kupować dodatkowo
BCAA fajna sprawa jak masz kasę możesz dokupić, kreatyna też jest dobrym rozwiązaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1796
A sory zapomnialem dodac ze kreatyne tez mam zamiar brac tylko nie wiem czy robic faze nasycenia czy 5 g w dni nietrenigowe i 5g w treningowe

widziałem sporo takich tanich omeg 3 tylko nie wiem czy one faktycznie sa dobre czy lepiej kupic jakiejs pewnej firmy np. olimpu
w diecie nie mam owoców warzywa jem jakies 2 pomidory dzinnie ewentualnie jakas kapuste pekinska, marchewke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
popatrz na składy tych suplementów, liczy się zawartość EPA i DHA
cykl na kreatynie zrób bez fazy nasycenia 8-120 tygodni, DNT 5g i DT2x5g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1796
OK dzieki z pomoc z ta omega 3 jak popatrzylem to te tansze rzeczywiscie maja mniejsza ilosc EPA DHA wiec zdecydowalem sie na Olimp Gold Omega3 Sport Edition 1 kapsułke dziennie z posiłkiem.
A no wogole warto brac ta omege przy budowie masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
ogólnie warto brać omege, 1 kaps to bardzo mało
ja wrzucam 6 kaps dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1796
Dobra w takim razie z BCAA zrezygnuje bo dosc drogo wychodzi wezme je moze przy redukcji.
Zakupie w takim razie białko, omege 3 i mono.
a co z carbo warto kupic zeby pic po treningu? Chodzi mi tylko o sotsowanie po treningu bo czytalem ze warto szybko uzupelnic ww i białko tylko nie wiem czy lepiej to zrobic w taki sposb ze pic w szatni bialko WPC i carbo czy lepiej wrocioc do domu i zjesc kurczaka z ryzem. czy na jedno wyjdzie?

A no i witaminki moga byc to jakies witaminy typu Vitaminer czy jakies inny kompleks witamin z apteki?

Zmieniony przez - udyron w dniu 2013-11-05 12:45:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
jak możesz dostarczyć składniki odżywcze z jedzenia to olej carbo
mogą być taki witaminy, w aptekach znajdziesz też multiple z olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1796
W takim razie moj cykl bedzie wygladal nastepujaco:
DT: 5g mono z rana 5g po treningu
DNT 5g z rana

Witaminy i minerały z olimpu multiple: 1 dzien minerały 2 dzien witaminy i tak na zmiane

Olimp Gold Omega3 Sport Edition 2 kapsułki dziennie(drogo wychodzi lykanie po 6 :D )

Dokupie jeszcze jakies białko WPC 1-2kg i carbo 2kg i jak bede musial uzupelnic w diecie to bede stosowal

Coś jeszcze warto dokupic bo zostanie troche funduszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jak kiedys posiłku nie będziesz mógł zmieścić mozesz kupić odzywkę opartą na owsie https://sklep.sfd.pl/Sci-MX_Whey_Plus_Oats-opis29027.html lepsze węgle od gainerów dosładzanych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1796
o dzieki nawet nie widzialem o tego typu produkcie. niezla opcja zamiast posilku.

a warto zainwestowac w jakas przedtrenignowke? pomoze zbudowac mase miesniowa? czy tylko da pobudzenie i pompe na treningu. zalezy mi tlyko na masie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWY: Problem ze zdrowiem po odżywkach (?) Ważne pytania.

Następny temat

Co zrobić aby nie stracić masy

WHEY premium