SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl cypio + bold + ew halo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2841

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

91

Wzrost

188

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

116

Obwód uda

66

Obwód talii

90

Staż na siłowni

3

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3b 5w 1t

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2x ph

Opisz swój plan treningowy

zmodyfikowany PHAT 4d

Cel cyklu

sucha masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

rok

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

kwalifikuje sie na hrt

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 100, mc 140, przysiad 155
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Tylko w takim schemacie nie wejdziesz w ketozę, ale oczywiście to nie musi być celem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3451
nie chce wchodzi w katoze ale zeby w ten dzien nie treningowy dorzucic jakies cardio i moze cos upali fatu dodam ze pracuje fizycznie 12h dziennie a jezeli chodzi o diety czy if nadaje sie na cyklu czy lepiej sobie odpuscic i nie mowie to o redukcji na if ale o jedzeniu +500 kcal na if... niby szukalem i niektorzy chwala niektorzy gania bo niby to marnowanie cyklu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94869 Napisanych postów 364865 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670301
zależy od okna,mi tam IF pasuje bardzo i treningi na czczo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3451
okno standard 8h treningi na czczo tez bardzo lubie ale czy na cyklu nie jest to marnowanie 16 godz nie jesz jak cykl pozwala ci przetwarzac wieksze ilosci bialka a go nie dostaje takze nie wiem czy to nie dziala cyklu mowie nie chodzi o redukowanie ale o robienie miesnia zauwazylem ze na if moge wieceje zjesc i mimo to nie nabieralem wogole fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3451
a i jak sie ma bicie propa powiedzmy przez 14-16 tyg jezeli dupsko pozwoli to nic nie powinno sie dziac ? czy lepiej ograniczyc do 12?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3451
ok wczoraj poleciala pierwsza lotka propa wieczorem i dzis jak sie obudzilem to czuje lekki bol.dyskomfort w posladku w ktory bilem jest jakby spiety lekko czy to normalne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3451
troche sie stresuje bo powoli zaczyna posladek mocniej bolec gdy go spinam, mam takie uczucie jak bym sie wyrznal na lodzi na dupsko:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Robiłem masę na IF (3 posiłki dziennie) - tak samo dobrze szło jak przy standardowej diecie 7 posiłków, z tym, że ciężko było wcisnąć duże ilości kcal, dlatego w szczytowym momencie dochodziłem do ~3900 kcal (jestem endo). Jeżeli jednak jesteś w stanie wmusić w siebie więcej żarcia to nie ma to znaczenia czy rozkładasz posiłki czy nie - to jest chyba jeden z większych mitów i utrapień trenujących BB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3451
O wiele bardziej odpowiada mi if lubie wieksze posilki ... Moze mi ktos jeszcze poradzic wz tym bolacym tylkiem i ile mija zanim prop sie rozkreci i czy ma znaczenie o ktorej godzinie bijemy sok? Np wieczorem przed spaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3451
Podpowie ktos bo bol jest coraz bardziej dokuczliwy i czy ma znaczenie o ktorej bije sie sok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drugi cykl

Następny temat

Jak się skutecznie odblokować?

WHEY premium