SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl cypio + bold + ew halo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2839

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

91

Wzrost

188

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

116

Obwód uda

66

Obwód talii

90

Staż na siłowni

3

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3b 5w 1t

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2x ph

Opisz swój plan treningowy

zmodyfikowany PHAT 4d

Cel cyklu

sucha masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

rok

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

kwalifikuje sie na hrt

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 100, mc 140, przysiad 155
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
hpr1337
Moge zrobic cos takiego? Clen przd tr meta po tr trening godz 6 a pietwszy posilek 10-12? W trakcie postu ncaa co 2 godz 20 g


rozpisz to czytelniej bo nie załapałem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3451
Godz 6-7 trening
12 pierwszy posilek
16 drugi
20 trzeci i zarazem ostatni posilek
przed treningiem
clen pp treningu odrazu meta czy dac mete tez przed tr ale nie wiem czy to nie za duzo dla flakow na pusty zoladek i czy te 10 mg mety styknie czy dac 20 i czy po 4 tyg takiej redukcji wejsc bez odbloku po mecie odrazu na cykl prop 13 npp 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3451
ok czyli wkoncu zblizajac sie do podjecia jakiejs decyzji
2 tyg meta 10mg(vlcd)
1-13 prop 100mg e2d(pierwsze 2 tyg zostaje na vlcd)
1-12 npp 100mg e2d
od 3tyg cyklu zaczne dokladac suchego miesa
trening 6-7 rano meta przed treeningiem jakies 45 min
czy moge jeszcze na raz z meta wziasc clen czy lepiej nie?
i jak byloby lepiej dawkowac clen 5d on/2d off 2tyg on 2tyg off ?
w 6 tyg hcg 2x2500iu
w 13 tyg hcg 2x2500iu (moge w tym samym dniu strzelic ostatniego propa i ostatnie hcg czy hcg nastepnego dnia i wtedu 3 dni po clom 100mg 3dni pozniej po 50mg 2 listki
a tak wyglada dieta




Zmieniony przez - hpr1337 w dniu 2014-06-18 04:57:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3451
Bump.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
"od 3tyg cyklu zaczne dokladac suchego miesa "

hahahah a obiecujesz?

Zapomnij; generalnie nie traktuj redukcji po macoszemu - weź to zrób porządnie na tej mecie nawet, ale daj tak z 8 tygodni redukcji - sam zobaczysz, że nie tak łatwo wytrwać w VLCD a i rezultaty nie są jakieś kosmiczne (nie sugeruj się zrzutką karpia - on już niedawno osiągnął jednocyfrowy BF dlatego jego organizm był w stanie zrzucić w 3 tyg. 20kilo na vlcd - u kogoś kto nie doszedł do takiego poziomu nie uda się taki wyczyn)

Mety nie jedz na czczo - to nie tylko kwestia "zdrowia" ale poprostu wysrasz dużą część tej mety. Sterydy rozpuszczają się w tłuszczach, dlatego trzeba je dostarczyć razem z tłuszczami.

Wiadomo - jest pokusa, żeby się "powiększyć", ale zmarnujesz tylko kolejne 14-20 tygodni zanim dojdziesz do wniosku po cyklu, że w zasadzie wymiary poszły niewiele, a w lustrze to samo co przed. Nie bój się ostro ciąć kilogramy bo bez tego nigdy nie będziesz wyglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3451
o chudniecie sie nie boje kiedys wazylem 172 kg dzis ponad 90 takze minus 70+ ale boje sie natomiast skory bo i tak juz mam jej nadmiar a narazie na operacje (mieszkam w stanach) mnie niestac i jak teraz mam 14-15BF to jak zejde do 10 to bede wygladal chyba zle z taka iloscia skory to jest tak naprawde moj najwiekszy dylemat + lekarz skierowal mnie na hrt ale narazie nie chce zaczynac i dlatego chce najpierw jakos cyklem sie ruszyc bo z budowa miesnia jest tragicznie u mnie tak samo sila i takie jeszcze mam pytanie jaki srodek by najbardziej pomogl w utwardzeniu miesnia bo nadmiar skory niestety przeplata sie z bardzo miekkim miesniem z chce tez cos w tym kierunku zrobic

a czy na cyklu prop + npp 100mg e2d by fat lepiej nie polecial? + moge mastera miec 100% pewny

Zmieniony przez - hpr1337 w dniu 2014-06-19 02:18:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Aaa no to jak tak to ja bym na twoim miejscu się wstrzymał z tym cyklem i poleciał dawki 200-250 tygodniowo przez kilka miesięcy (3), żeby się "roztrenować". Generalnie kiedyś polecało się ćwiczyć 6 miechów, potem kreatyna, ileś tam czasu i dopiero SAA - śmiać mi się chce jak sobie to przypominam, bo to tak naprawdę była jakaś schizofreniczna teoria, której skrytykowanie groziło forumową dekapitacją...

No ale ty masz swój wiek, nie masz zdrowia w zakresie hormonów, a czas ucieka.

Zobaczysz sam, że te 200-250mg spowoduje taką pompę, że sam się zdziwisz. Organizm, który wcześniej nic nie wbijał reaguje na małe dawki SAA bardzo wyraźnie.

W tym czasie staraj się trzymać michę czysto - jeżeli dopiero zaczynasz to zaobserwujesz zarówno powiększenie mięśni jak i lekką utratę tłuszczu/poprawę definicji.

Następnie cykl i będziesz widział na czym stoisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3451
micha jest dopieta na 100% o to sie nie boje myslisz ze prop solo 100mg e2d zrobi robote? nie chce stracic tych miernych kilogramow miesni ktore mam najbardziej boje sie o ramiona bo mam masakrycznie dlugie i to jest taka meka glowa boli zwlascza moje tricepsy sa tak genetycznie dziwnych krztaltow... a test poprawi mi twardosc ?
ok czyli konkluzujac lepiej zostawic narazie redukcje i wejsc na sam test i tak 12 tyg zeby troche miesnia zdobyc ?na czystej misce.. a jeszcze jedno czy cwiczenie na pusty zaladak na saa ma sens w okresie budowania miesnia czy bezsens ? trening jest z same rano 5.30-6
tak nawde tluszczu az tak duzo nie zostalo na mnie bo na nogach mam pajeczyny na dole brzucha pojawili sie pierwsze zyly na barkach nawet sa na rekach pelno ale mam spory nadmiar skory i dlatego nie wiem czy redukowac do kosci czy lepiej zrobic miesnia

Zmieniony przez - hpr1337 w dniu 2014-06-19 03:04:53

Zmieniony przez - hpr1337 w dniu 2014-06-19 03:10:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3451
takie jeszcze jedno pytanie czy bawienie sie np w diecie cos takiego w dzien treningowy jem +400-500 kcal w dnt moge zrobic sobie vlcd albo uciac kalorie np do -1000 czy ktos sie w takie cos bawil ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
możesz tak spróbować,diety to sprawy mocno indywidualne i dla każdego dopiera sią ją metodą prób i błędów.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drugi cykl

Następny temat

Jak się skutecznie odblokować?

WHEY premium