SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl, choroba, przerwa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
Witam,
Byłem na cyklu z deki i susty, ogolnie trzeci tydzien, do konca pozostały mi jeszcze trzy tygodnie . Dopadła mnie angina ropna, już drugi tydzien mam przerwe w cwiczeniach i przerwałem cykl. Zastanawiam się co zrobić po odstawieniu antybiotyków(jeszcze jakies 4 dni). Planuje powrocenie do cyklu. Jednak chcialbym sie dowiedzieć, czy ktoś z was był w podobnej sytuacji. I to jak postapił w danym momencie i jakie były tego skutki.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - optick w dniu 2007-05-22 13:39:47

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie zrozumieliśmy się...

Można osiągnąć sporo lepsze wyniki niż 43cm ćwicząc długo i wytrwale. Co do przykładów - niby jak?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3146
IMO to powinieneś odczekać trochę, dokupić stuffu i jechać od początku.Ale poczekaj na opinie Doświadczonych Koksów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
no poczekam, zalezy mi na wielu opiniach :) dzieki za odp. (ps. moze jakies rozwiniecia odpowiedzi będą ? )

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
wykuruj sie porzadnie cykl mozesz przelozyc na pozniej (tylko dokup stuff bo z tego co piszesz to prawie juz nic nie masz)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym po chorobie zmienil srodki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
obowiazkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
o rany tez mialem to prawie rok temu, tragedia choroba, przez 3 dni prawie nic nie jadlem, szczerze wspolczuje bez kitu, ja jeszcze wtedy jadlem clomid i normlanie mialem taka depresje ze szkoda gadac , bylo z 30 stopni a ja patrzylem przez balkon i myslalem jezu jak ja bym chcial sobie tak spacerowac jak ci ludzie hhehe

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
a powiecie mi o co chodzi z tą zmianą srodków ? nierozumiem jak to zrozumieć . Czy chodzi o to, ze to wina soczku, a moze chodzi o to, ze to slaby cykl? No mam zamiar dociagnac ten cyklon do konca a pozniej juz pomajstruje z czymś zupełnie innym. Pozdro.

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proste.to tak jakbys zakonczyl ten cykl,powtarzajac te same srodki nie zadzialaja z takim samym efektem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie to nie wina środków, a zmiana ma na celu podjedzenie chleba z innego pieca

Co do choroby - leczenie / regeneracja / start...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4334
ja na wszystkich cyklach n ajakich byłem chorowałem nawet po kilka razy... Robiłem to tak: na czas choroby odpuszczałem siłownie, przestawałem brać koks, pod koniec choroby jak juz lepiej sie czułem waliłem metke i przez całą chorobę odrzywki zeby masy nei tracić... dobrze si ewyleczylem i dalej jazda...! Moim zdaniem to jeszcze zalezy na jakich srodkach jestes jak jestes np na propie to po chorobie jest tak jakbys zaczynał wszystko od nowa... ale n aomie jak jedziesz 250/week to w sumie strzaly ida bez zmian.. pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobic??? kiedy ma sie zbyt duzo masowy..

Następny temat

Pytanie do ...

WHEY premium