SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cwiczenie brzuch z obiciazeniem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 716
co myslicie?
aby zrobic ladny brzuszek co bedzie lepsze
cwiczenia z obciazeniem i areoby czy np:a6w
chce zgubic sadlo
wydaje mi sie ze jak bede machal z obciazeniem to szybciej mi sie kratka pokaze, oczywiscie moge sie mylic (CZASAMI SIE ZDARZA )
POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4131
jak chcesz zrzucic sadlo i pokazac 'kratke' to same cwiczenia na brzuch nie dadza tego efektu
miesnie brzucha urosna po cwiczeniach
tluszczyk spalisz po aerobach

__________________________________

Shut The f*** Up And Train !

Ja - http://www.sfd.pl/temat231404 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
sadło chcesz zgubić? - heh, żeby sadło zgubić nie wystarczy machać brzuszki (mylne podejście do sprawy), aby zgubić troche tu i tam + zrobić "sześciopak" moosisz zabrać sie za solidny trening brzucha pod żadnym pozorem nie zapominając o aerobach i diecie (podstawa sukcesu) polecam A6W

Zmieniony przez - Suchy. w dniu 2005-03-09 10:53:28

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 716
schudlem 12 kilo od 22 stycznia ze 101 do 89 zamiezam dojsc do 80 - 84 przy wzroscie 184
smigam na silke i mam niezla dietke a od dzis areoby bo waga sie zatrzymala kilka dni temu
chodzi mi o to czy cwiczenia z obciazeniem szybciej "wyeksponuja" kratke powtrorze za areoby dzis zaczynam wiec chyba 5 kilo na karku moze tylko pomuc
sorki za malo szczegolowy opis pytaniu
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
Ogólnie rzecz biorąc jeśli chodzi o mięsnie brzucha to najlepiej reagują na 15-20 powt. w serii i najlepiej było by gdybyś tego przestrzegał, a czy z obciązeniem lub bez, to juz sprawa indywidualna

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 716
ok thx, dostosuje sie
zwykle robie 4 serie po 25 brzuszkuw i 3 serie po 20 skretosklonow dzis sprawdze z tym ciezararkiem, moze bedzie dobrze
soga strzela jak konto uzupelnie ( o ile nie zapomne, zapisze sobie :D)
pozrdo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozstępy pomocy co robić

Następny temat

jak dlugie przerwy ??

WHEY premium