SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

creaFusion kaps stosowanie ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 106
Witam ,
Zastanawiam sie jak stoswac creaFusion w kaps. Mozna stsowac to z mono ? No i czy jezeli mam jedno pudelko CF w kaps to starczy mi na jeden cykl. Bo nie chcialbym inwestowac w sumie w drugie.


Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wiec tak, dokup mono, to będzie dobre połączenie . I tak creafusion rano na czczo 30 min przed śniadaniem 10g (oblicz sobie ile to kapsów ), mono to wal po treningu 5g i powinno być git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35409
a ja zaproponuje cf przed treningiem i mono po treningu
w nietreningowe porcja cf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 106
Tak wlasnie myslalem zeby CF rano i po treningu mono ! Ale jak to 30 minut przed pierwszym posilkiem ? To jak ja mam pierwszy posilek o 7 to znaczy ze musze zaraz po przbudzeniu brac tak ? jeden kaps ok.1400mg. wiec mysle ze bedzie dobrze jezeli bede bral 7-8 kapsolek ? i 5-8 g. mono po treningu ?


Czy tak bedzie dobrze ?


Pozdrawiam !



Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 106
Aha DODEK i jeszcze jak w dni beztreningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 106
Oczywiscie Dudek. :) co do Pasazera to moim zdaniem to zle rozwiazanie. I mam jeszcze jedno pytanie jestem po cyklu kreatyna mono ile musze odczekac aby zaczac cykla z CF, dwa tygodnie wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po kolei:
W dni nie treningowe spróbuj 5g mono rano na czczo 30 min przed posiłkiem i creafusion na noc porcje. Tak bierz tyle kapsów ile napisałeś. Po skończonym cyklu mono powinno się odczekać conajmnie 6 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
CF 30 min. przed posilkiem lub 30 min po I posilku.

Mono zaraz po treningu.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 106
CO az 6 tygodni :/? A jest sens zaczynac cykl po dwoch tygodniach przerwy ? nie chcilabym tyle czekac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Musisz pamietac ze im wiecej odczekasz tym lepsze bedzie dzialanie.

Minimum to tyle ile trwal poprzedni cykl.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 106
Hmm no to troche mnie zmartwiliscie. Chcialem juz zaczac czyli dwa tygodnie... :( no ale poczekam cykl trwal5 tygodni wiec tyle i poczekam. Ok pozdrawiam i dzieki bardzo za pomoc !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Olimp prowadzi sponsoring młodzików?

Następny temat

Jaki zestaw

WHEY premium