SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cos na pobudzenie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1605
Witam/poleccie jakiś pobudzac przed treningowy,pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
16 lat to jw, styknie Ci kofa w tabsach, a jak nie to kup sobie jakiś prosty spalacz i bierz przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1680
W tym wieku to jedynie kawa , zielona herbata , guarana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
gdy ja miałem 16 lat to nie miałem nawet suplementów w ręku , nie wspomnę o czymś taki jak pobudzenie przed treningiem zawsze się chciało 7x w tygodniu nawet - a teraz już ludzie od początku biorą suplementy bo jest lipa ... co innego jak byś 10 lat trenował to mogą wystąpić nudności itp problemy ale w takim młodym wieku bym dał z siebie wszystko - wypij kawę mocną z guaraną jest w sklepie w proszku za kilka zł bo wg mnie suple w tak młodym wieku to trochę za szybko - pozdro

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1068
3 klapsy w ryj wystarcza w tym wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zwykla kofa
tested nie dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1605
ok dzięki chłopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
W twoim wieku nawet kawy nie pilem. Najlepsza motywacja to pomyslec jakie dupy bedziesz rwal na plazy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
.. Najlepsza motywacja to pomyslec jakie dupy bedziesz rwal na plazy " je*łem

Pomogłem? To daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki booster teścia jest najmocniejszy i najmocniejszy booster azotowy/stak kreatyny

Następny temat

Kreatyna + BCAA

WHEY premium