SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co z piciem piwa?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7556
Pic nie mozna? mozna mozna a co sobie bede zalowal :)

Szacunek sie liczy.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
dude mozna, ale po co - lepiej tunczyka i ryzu dokupic za ta kase

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
abstynenci :D:D:D :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
Chyba każdy po trochu ma racje.. ale powiem wam coś, zanim zaczołem ćwiczyć (tj. jakieś 2-miechy temu, i zanim zaczołem ćwiczyć też ze dwa- takie noworoczne postanowienie) prawie codziennie po pracy wypijałem 2-3 nawet do 4 piw dziennie.. tak na odstresowanie heh i było do dupy (no balangi w weekendy były ok) tylko sobie tego nieuświadamiałem. Nic mi sie kurde nie chciało robić, a teraz po robocie najpierw lukne co na forum i na ogródek porobić troszku a wieczorem siłka (w domu) i jest git. Mam nadzieje że za rok to już troszku podrosnę..

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
dudek czemu demoralizujesz młodzież ja nie ćwiczę na siłowni i nie piję po prostu mnie juz nie ciągnie a okazji jest co dzień w piz.dziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 408
mam kolegow ktorzy pija co tydzien i to dosyc ostro a sa byki. Alkohol chyba jedynie dziala niekorzystnie na sile a nie na mase?

mat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziala niekorzystnie na mase i na siłe, ale trzeba pic z glowa. Potrafie wypic 6-7 browców i na drugi dzien nie miec kaca, siła tez nie spada. YES YES YES :D:D!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
Dudek co masz na myśli tzn. osłonki? Podziel sie..

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm... zacznijmy od powrotu do domu :D. Jak juz jestescie na chacie, to łapiecie za półtoralitrową butelkę wody mineralnej i wciagacie na raz . Przed piciem jakies 2 godziny, zapodajecie najlepiej 5 gram mono popijajac duza ilosciac wody. Godzine przed piciem vitamina C i Cynk. W trakcie picia duzo soków/wody i w taki sposób kaca nie ma :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3227
Niechciało mi się tego wszystkieto czytać. Ale ja ćwicze, biegam, potem piwko, do roboty albo po ,i żyje.*****owo się odżywiam, niwysypiam, pracuje na trzy zmiany i mam wszystko w dupie (Czasami troche więcej się wypije albo coś mocniejszego)

A CO!!!
niemoge!!??
heeh

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest?

Następny temat

Problem z barkiem

WHEY premium