SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co z piciem piwa?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
kocham piwo bo chodze po nim krzywo .

po 1/2 piwach na tydzien nic Ci nie bedzie nie boj nic . Ja w ogole nie pije i zyje

edit: Cadaver, a napakowani kolesie maja zakaz wstepu do klubow?

Zmieniony przez - greku_806 w dniu 2006-05-06 20:26:14

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
No ale tak wogóle?

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
w ogole to juz pisaliśmy, jak nie chcesz być zawodowcem to nie zaszkodzi, zyć trzeba.

cześc/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
Greku mi chodzi o to, że często widuję przypakowanych kolesi którzy chleją ostro i jakoś im to na mięśnie nie szkodzi. Wszystko zależy od genów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
szkodzi napewno szkodzi

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
nie mam zamiaru chlać. Piwo od czasu do czasu do grila..

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Nie można się dać zwariować, piwo do jedzenia albo czasem jakiśdrink - nie zaszkodzą. Wszystko jest dla ludzi, tylko niekoniecznie od razu w ilościach przemysłowych

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
piwo nie szkodzi czasem warto porzadnie przeczyscic organizm
1

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Wydaje mi sie, ze sprawa wyglada tak, ze jak ktos cwiczy i nie pije i wypije sobie raz(nie mowie tu o jakims zaliczeniu betonu, ale tez nie o jednym czy dwoch piwkach)to odczuje duze spadki, po nastepnych treningach bedzie mial zakwasy, ogolny spadek sily,itp
Natomiast jezeli ktos pije regularnie i cwiczy to po alko spadki ma naprawde niewielkie albo praktycznie brak.
Cos jak z lekami- gdy sa przyjmowane czesto to organizm na nie sie uodparnia, przyjmowane rzadko- daja duze efekty.

Wiem, ze to dziwnie brzmi(w sumie jak sie zastanowie to dla mnie tez ), ale sprobujcie na to popatrzec z tej strony. Oczywiscie moge sie mylic.

pozdro

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
ja nie pije w ogole i mam co trening zakwasy

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest?

Następny temat

Problem z barkiem

WHEY premium