SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wybrac ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
przeczytalem juz sporo tematow na ten temat i prawie wszystkie byly z poprzednieg roku, sorki ze rozwine znow ten temat, ale moze cos sie od tego czasu zmienilo w gainerach,sklad, wasze opinie itp.
dlatego zapytam jeszcze raz
Ktory gainer wybrac: Vitalmax Gainer 2, czy Monster Mass
bralbym tylko po treningu 100g, chcialem zasiegnac waszej wiedzy na ten temat, bo Monster ma chyba pare rodzai bialka, a Vital tylko jeden, z drugiej strony Vital 2 ma mono i pare innych bajerkow takich jak np. glutamina,wiec nie wiem juz sam ktory bylby lepszy odrazu po treningu,
dodam jeszcze ze mam bardzo szybka przemiane materi i z lapaniem tluszczu nie mam problemow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
no nie bardzo, ale mimo wszystko dzieki za wysilek
ale juz chyba wiem napewno ze jedna miarka Trecowa od gainera ma 25g Monster Massa bo waga sklepowa zaokragla o 5, wiec elektroniczne w sklepie nie klamaly, pozatym monster ma inna konsystencje wiec niema co sie dziwic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
skoro trudno lapiesz mase
kup sobie geinera 1 vitalmaxu

masz diete?

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
mam, ale chcialem kupic gainera z wieksza iloscia bialka, zeby odrazu brac po treningu, zby byly i wegle i bialko, a nie tylko same wegle bo hu.j one co daja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
ja bym brał Monster , więcej białka na 100g i jakościowo lepszego , a na te dodatki do gainerów typu mono , glutamina to za bardzo nie patrz.. to nie to samo co brać kreatyne odzielnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
no wiem ze nie to samo, ale skoro tak mowisz, to wezme Monstera, chyba lepsza firma ogolnie od vitala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
ani tego ani tego
ja bym bral jakies wpc po treningu
wegli nie potrzeba

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
jasne, to po co wogole one sa ?, znajdz mi gdzies artykul ktory mowi zeby po treningu brac samo WPC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
carbo po treningu i jakies witaminki, a jak masz diete to bedzie git.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
no zlitujcie sie ludzie, kazdy pisze co innego, to wkoncu PRAWDA TO ZE ODRAZU PO TRENINGU NAJLEPIEJ LACZYC BIALKO Z WEGLOWODANAMI czy nie ???????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
po treningu silowym nie potrzeba uzupelniac glikogenu weglami czyli faszerowac sie carbo o wysokim IG
pisalem to juz kilkakrotnie
poza tym jeden ze specjalistow tu juz pisal ze na zachodzie nie ma czegos takiego jak carbo, jak juz to vitargo

i chyba jest tu gdzies artykul, jak bede mial chwile to poszukam

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
no cos tam czytalem o tym, ale pierwszy raz slysze zeby po treningu brac same bialko, jesli to dobra metoda, to niech ktos tu jeszcze cos na ten temat napisze, bo jeszcze nigdy w zyciu nie widzialem nikogo kto po treningu pije same bialko, sory ze tak pisze ale raczej mi sie wydaje ze picie po treningu samego bialka nie jest zbyt madre, zbyt wiele sie na czytalem i slyszalem od innych zeby uwierzyc w to tak odrazu , przecierz jakby nie patrzec baialko po treningu jest bardzo wazne, ale organizm bezposrednio po wysilku potrzebuje takze energi ktora musi uzupelnic po ciezkim treningu i dla tego branie samego bialka to takjakby marnowanie jego bo organizm wykorzysta bialko nie jako budulec tylko jako energie potrzebna dla miesni, przynajmniej mi sie tak wydaje,
niech ktos jeszcze napisze cos na ten temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ECA + Krealkalyn... co potem?

Następny temat

thyrotherm

WHEY premium