SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co to ma byc?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094


No to, to juz jest chyba przesada!! Reklamy dolaczane do wypowiedzi forumowiczow?!
Edit: Wszedzie sie to laduje, ostro prze***ane:] Juz teraz to sie naprawde nawet czytac tych postow nie chce.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2006-11-30 07:10:46

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Test przez 24h.
Potem znikną.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
dokładnie ja ******le co za syf. zaniedługo nie pozostanie nic z tego forum tylko reklamy jak tak dalej mateo będzie robił...
****a nie było go lata na forum to było źle przylazł i jest jeszcze gorzej jak już coś robi to same poronione pomysły...

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Od kiedy (nawet tylko 24godzinna) za***iscie nachalna reklama, nazywa sie testem?
Bujaj las a nie nas. Jakby to byl test to byloby "test" a nie reklamy. A tak jest kasa. Komercha pelna geba widze.
Jak rozumiem zniknie, calkowicie i na zawsze?:>

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2006-11-30 08:43:00

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Nie ma nic złego w tym, ze Mateo próbuje coś zarobic na swojej pracy.
Ale te reklamy w postach to przegięcie. Bardzo niewygodnie się czyta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
I przy okazji MAteo napraw cos bo dostaje powiadomki z usunietych tematow. A nawet nie moge zobaczyc co ktos napisal
Edit: i usun to cos z głownej strony o jakims spotkaniu czy cos.

Zmieniony przez - serekkox w dniu 2006-11-30 09:58:45

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
To modzi spamuja sobie w usuniętych tematach, też czasem dostaję takie powiadomki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Mi sie to od niedawna przychodzi myslalem ze to jakis okresowy blad. Jezeli tak to lajt.

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710


I mam czesto takie cos jak cofam na strone głowna.

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
jak to dzis zobaczylem, to tez mnie trafilo...ale jak to ma byc na 24h jak Saib pisze, to da sie przezyc, jesli takich testow nie bedzie co dwa dni
nie mozna napisac w administracji chociaz tematu, ze ten syf tylko dobe bedzie trwal, zeby ludziom piana z ryja nie szla jak wchodza na forum??
wystarczy "normalnych" userow powiadomic o tym, ze to 24 i po krzyku, a powodowac roz.kur.wienie u ludzi

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ooooooooooooo
dobrzeze sobei tu zajrzałem
jak 24 godziny to luz
siadam przy kompie patrze a tu w moim poscie jakies rzeczy ktos wkleił ktorych ja nie pisałem, piana z ryja
wogole mi reklamy nieprzeszkadzaja i ten biedny edek -tez mam to w dupie, ale nie chce zeby obok mojego niku cso takiego sie wyswietlało gdyz jak tego nie pisałem
ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ban dla Tyson - powód i proźba o odblokowanie

Następny temat

POZBYWAMY SIĘ REKLAM NA FORUM! metoda

WHEY premium