SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co moge zastosowac zamiast mleka do odzywki ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 692
witam, tak jak w temacie, co moge zastosowac zamiast mleka do odzywki gainer. wiem ze mozna z woda wymieszac ale nie powiem aby to było smaczne, ewentualnie co moge zastosowac aby uniknac wzdec i rozwolnienia po odzywce :) pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4002
to ile ty tego bierzesz???

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 692
biore to raz dziennie, zaraz po treningu...i po jakims czasie jem posiłek potreningowy (obiad) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4002
"rozwolnienia" - takie rzeczy dzieją się gdy przyjmujesz gainer/białko w dużych ilościach
Ale nadal nie rozumiem Twojego pytania, nie chcesz go rozrabiać z mlekiem ani wodą, to Twoim zdaniem z czym?? Innej opcji niema. Chyba że łyżką

Zmieniony przez - player007 w dniu 2009-03-26 21:03:17

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 692
hehehe, no własnie nie wiem :) dlatego zapytałem rowniez czy mozna cos brac aby uniknac tego "rozwolnienia" po wypiciu odzywki, słyszałem ze mozna stosowac probiolac, słyszales cos o tym ?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Może kefir??? hahaha

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...możliwe jest że zanim zastosowaleś ktoś nagadał Ci tego typu rzeczy; poprostu jesteś wystraszony
zastosuj więc wariant zarowno z wodą, następnie z mlekiem i oceń ktory jest lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 692
hahaha, ja zawsze tak mialem ze jak piłem duzo mleka, np platki owsiane to mialem takie problemy. jak jednego dnia wypilem odzywke i platki owsiane to pierdziałem dalej niz wydzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 692
dobra, zamykam temat, dziekuje za odpowiedzi. zastosuje wariant z woda, moze bedzie lepiej. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4002
Mi tam np. z mlekiem także bardziej biaka/gainery smakują ale z wodą ich rozrabianie jest o wiele szybsze i wygodniejsze - nie widzę problemu w jej wypiciu nawet gdy będzie niesmaczna - WSZYSTKO W IMIĘ MASY

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Niekoniecznie musi dużo tego brać że go pociska,ogólnie duże ilości białka powodują bąkale i tym podobne a tym bardziej białka z odżywek.Myśle że po mleku bardziej odczujesz te dolegliwości niż po wodzie,ale z wodą są mniej smaczen także na dwoje babka wróżyła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

N.O.K.O 800g/Animal Pump + Hyper Fusion

WHEY premium