SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jest grane????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
heh jak juz dzis pisalem moze jest tam 250 terzenie ale w pieciu ampach tylko napewno nie omena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak juz to po 3 tyg stawialbym na wala mety a nie omy ktora sie dopiero rozkreca MUZGI


Pepe myslesz ze autor ma tego samego dila dupy co ty?

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2008-11-29 19:54:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cos tu nie pasuje za malo wagi poszlo i jeszcze twierdzisz ze to suchy miesien, wychodziloby na to ze zero retencji, zero aromatyzacji, zero tluszczu, to jak bys walil prop+wino i tak by Ci szlo to nie bylo w tym nic dziwnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
umnie ta oma i u kolegi pare linkow nizej sie tez nierozkrecila tylko propa czulem a troche tego gowna wbilem to nawet jak oma niesmierdzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co tu ma nie pasowac ? Moze tak byc jak ma szybka przemiane materii i nie ma diety z odpowiednia nadwyzka to tak by wlasnie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
omena wlasnie bralem u pana ***ana bo moj dil byl poza zasiegiem ale juz wroci i jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12048
Gregorian,sądzisz że to dopiero początek i jeszcze pójdzie więcej,a oma nie jest wałkiem na pewno(pewne źródło).Pierwszym razem jak brałem ome to tak samo mi poszedł suchy mięsień,jakoś dziwnie,ale ja nie narzekam ,było wtedy 7 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
pisalem temat z zapytaniem co do tej seri i wyszlo ze nieklepie sam napisalem ze dziala niestety to prop mnie porobil a nie ten omen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem jakie masz srodki ale po takim okresie jak cos ma byc walem to meta. I zazwyczaj skan jest wlasnie taki ze ma ok 2mg bo w **** walka chodzi. Nieliczni maja jeszcze 5mg ale to juz resztki i wiekszosc gowna zostala...

Jaka masz nadwyzke kaloryczna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12048
Około 2500 kcal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl z omnadrenem

Następny temat

Taki cyklik, prosze o ocenę

WHEY premium