SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co do mono

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
zakupilem mono z Vitalmaxa ostatio bralem i dobrze dzialal na mnie bralem z crea shot2.0 (slabo wypadl).Teraz robie kolejny cykl i co poradzilibyscie mi w polaczeniu z mono .Jaka przedtreningowka ?. Nie chodzi mi glownie o pobudzienie jak Napalm tylko cos co zwiekszy mi sile .Raczej cos na pompe.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Czego spodziewales sie po CS 2.0 i dlaczego Cie zawiodl? Czego braklo?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
ogolnie to efekt cyklu byl dobry cel byl sila i poszlo ok 2-3 powtorzenia.Jednak przez pierwszy tydzien brania samego crea shot czulemjedynie w nim bete (mrowienie) efektow silowych nie bylo.Dopiero jak zaczalem brac od drugiego tygodnia Mono z Vitalmaxa z Crea Shot to mi stopniowo szla w gore sila.Takze moje odczucia przy braniu przed treningiem Crea Shot nie byly zbytnio odczuwajace.
Takze z czym najlepiej polaczyc to Mono ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
No wiesz... dziwne żeby po tygodniu brania czegolwiek mieć efekty siłowe

Z czym najlepiej połączyc mono ... pytanie troche ogólne. Fajnie kreatyna współgra z beta alaniną

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
mnie sie wydaje ze przedtreningowka powinna zadzialac od razu pierwszych dni .Potem po ok.2 tygodniach organizm sie przyzwyczaja i efektow raczej juz brak.Ja w sumie biore max.dwie odzywk do roku trenujac już ok.10 lat,wiec nie jestem napchany ta chemia dlatego powinna na mnie cos dzialac.Tak jak w przypadku Sawa slabo bylo.Swego czasu lepiej juz bylo z Nitrobolonem.
Mono plus beta ? Moze sprobuje tzn jednak zeby nie brac przedtreningowki ? bo np. to sa same pobudzacze gdzie glownie jest wlasnie beta i kofeina + inne podobne skladniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Mrowienie bylo, czyli dzialala od pierwszego momentu tak jak przedtreningowka
Co do innego dzialania 'wiecej sily na treningu' to nie wymagaj cudow... To bardziej pobudzenie itd, moze troche efektu placebo i dlatego czasem sie wydaje, ze stajesz sie Hulkiem
Przedtreningowki pomagaja, ale nie zrobia z Ciebie superbohatera A jak chcesz sie tak czuc, to musisz wziac jakiegos mozgotrzepa Nie wiem co jest aktualnie dobre, bo wypadlem z obiegu... Dawniej suple na 1.3 mnie dobrze trzepaly

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
mozgotrzepy mnie nie interesuja.Pobudzenie to ja mam jak mijam prog silowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
no tomoze Mono+ beta +aakg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
Edytuj posty.
Jeśli nie interesuje Cie pobudzienie to mozesz smialo zrobic taki miks
albo zobacz mieszanki pompujące oparte na cytrulinie - argininie - agmatynie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
jak na razie biore 3 dni samo mono .jednak musze cos dorzucic i ten pomysl z AAKG +cytrulina +Agmatyna by mnie interesowal .Tylko pytanko czy lepiej kupic osobno te suple czy moze jakiegos gotowca np. Iron Horse Double Impact .Interesuje mnie tak 4 tygodniowy - max.5 cykl .Natomiast osobno suple wyjdą z pewnie +200 zl ,a gotowca mozna kupic za 90 zl jak Double Impact .Jednak w takim gotowcu zapewne sa mniejsze ilosci tych skladnikow i moze slabiej zadzialac ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
no to sypniesz więcej tego gotowca, jak będzie za mało
jedyna kwestia to sztywne proporcje składników w gotowcu.

Wiadomo, że jak sie kupi pojedyncze składniki to zakup jednorazowo jest droższy ale koniec końców starcza na dłużej i wychodzi bardziej ekonomicznie

także wybór należy do Ciebie. Jeśli nie chcesz za dużo wydać jednorazowo to śmiało możesz wziąć Double Impact.



ps. cykl na kreatynie robisz tylko 4-5 tyg?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo speed extreme vs Cleburexin dawkowanie w moim przypadku

Następny temat

suple po zlamaniu

WHEY premium