SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co dalej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9401
Płeć : m

Wiek : 26

Waga : 60-65

Wzrost : 180

Cel treningowy : siła, wytrzymałość, szybkość

Staż treningowy na siłowni : 1 miesiac hantlami potem 1 miesiac ze juz ze sztanga

Uprawiane inne sporty : bieganie koszykówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : ławka prosta, hantle, sztanga, drążek

Dieta : -

Przeciwskazania medyczne : -

Zażywane suplementy : -

Ostatnio przerabiany plan: fbw Traktora wpierw w zakresie 15,15,12-15 teraz 10,8,6-8

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): hack przysiad 48, mc 66, wl 18 kg na jedną hantle


Tak więc moje pytanie brzmi co dalej. Czy nadal robic fbw Traktora z zakresem 10,8,6-8 w 3 seriach 50%,75%, 100% CD czy zamienic na cos innego. Oczywiscie chciałbym zwiekszyc siłe ale nie do jakis strasznie duzych rozmiarów, tylko takich srednich przyzwoitych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32316
Ćwicz dalej FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9401
.....no to czekam dalej na odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
pierwsze podstawowe pytanie idziesz do przodu widać postęp na sztandze dodajesz kg , odczucia , ??

1.jak u ciebie z jedzeniem??
2.jak u ciebie z snem , wypoczynkiem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9401
słabo i słabo. Tzn zebysmy sie dobrze zrozumieli - rozumiem ze siła idzie wraz z masa ale nie tylko, chciałbym po prostu wyciagnac tyle ile sie da, nie musza to bys straszne ciezary. Jedzenie, wypoczynek - 3 x fbw, 3 x 5km z przyspieszeniami i koszykówka na hali a tu róznie od 2 do nawet 4. Tyle ze ja zawsze mało jadłem wiec jesli chodzi o zachowanie kondycji to zdarzało mi sie nie jesc przez 36 godzin i to nie robi na mnie wiekszego wrazenia, wazne zebył pił wode :) Rozumiem ze dobre jedzenie = wiecej siły, ale tak jak mówie po pierwsze dla mnie priorytet to szybkosc i wytrzymałosc - jak na razie jestem jedyny w druzynie który wytrzymuje 40 minut gry na sprincie od kosza do kosza, a kolejna czynnosc tak jak pisze poprawienie siły. Wiem ze nie pójdzie strasznie ale chodzi mi o plan z którego mógłbym wycisnac tyle ile sie da.
Co do odczuć hmmm robie postepy czasem zdarza sie np 2,3 treningi gdzie nawet robie o 1 lub 2 powtórzenia mniej, ale patrzac ogólnie ide do przodu po mału ale idzie jakoś.

Zmieniony przez - grudka99 w dniu 2011-11-22 19:08:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Tyle ze ja zawsze mało jadłem wiec jesli chodzi o zachowanie kondycji to zdarzało mi sie nie jesc przez 36 godzin i to nie robi na mnie wiekszego wrazenia, wazne zebył pił wode :)"

w takim razie nic nie rozumiesz , poczytaj !!! bo aż rece opadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9401
nie nie rozumiem - siłe mozna zwiekszyc poprzez zwiekszenie objetosci miesni albo poprzez wzmocnienie sciegien. Wiec pytam sie czy jakims innym planem teraz poleciec zeby wycisnac tyle ile sie da w danym momencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9401
ok ooo :)



Zmieniony przez - grudka99 w dniu 2011-11-24 14:15:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9401
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9401
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9401
cierpliwie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do ocony,

Następny temat

plan do oceny

WHEY premium