SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś miedzy cyklem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16235
Mam obecnie cykl na;
- CM3 Powder 500g
- SFD PURE BETA ALANINE - 250g
- TREC TRIBULON BLACK - 120 kaps
- OLIMP VITA-MIN MULTIPLE SPORT 60 kaps
- SFD WPC PROTEIN PLUS 750g x3 (uzupełnienie diety)

Czy jak skończę ten cykl to mogę wrzucić np. AAKG solo? Jakie są korzysci ze stosowania AAKG oprocz pompy na treningu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie arginina poprawia regenerację DOMSów, generalnie organizm lepiej sie regeneruje. Pompy nigdy nie czułem, jak walnałem ampułę przed treningiem to tylko spać mi się chciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16235
A jeszcze mam pytanko odnosnie tej BA. Mam tą od SFD i czy brać porcję (4g) tylko przed treningiem czy rozdzielic to na 2g przed i 2g po treningu? Jak bedzie lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzieś czytałem wypowiedź Wodyna chyba, że nie ma znaczenia. Ja walę przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16235
Ok, dzieki wielkie. Też Mi się wydaje, że lepiej jest przed :) Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
wal 3g przed i 3g po treningu

pozr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16235
Dlaczego to rozdzielic? Jest jakas roznica biorac to razem, a rozdzielajac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak chcesz to mozesz walić jedną porcje
ale 6g na raz może swędzieć okrutnie
dlatego bym rozdzielił na 2x3g

https://www.sfd.pl/Beta_alanina__poprawia_wytrzymałość_i_zwiększa_wydajność_mięśni-t704669.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
ponoc jeden ch**, ja lubie jak smyrnie okolotreningowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16235
Dzieki za pomoc. Tez bede sypal razem :) zaczne sobie od 4g i zobaczymy jak bedzie, najwyzej zwieksze dawke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Ostatnio z ciekawości wziąłem 10g i aż tak dużego swędzenia nie czułem.

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy i ich dawkowanie.

Następny temat

SAW+ cm3+ bcaa xplode. Jak dawkowac

WHEY premium