SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clenbuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to znaczy wcinajac duzo innych antykatabolikow?
Dla mnie antykatabolik to 50 mg propa co 2 dni czy 20-30 mg wina codziennie.Calkiem nie trzeba duzo a jakie skuteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Swoja droga szczury maja prze***ane zycie ale przynajmniej sie za free nalykaja

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
to moze przedstawie Ci moj plan i powiesz jak to rozwiazac. w polowie marca chce zaczac redukowac,nowa bombe odpalac bym chcial w polowie maja bo akurat mi wyjdzie 8 tyg odpoczynku. i tak od polowy marca chcialem jechac na clenie/spalaczach i w maju wejsc na bombke z wina i propa.jaka opcja lepsza: redukowac od marca do maja i pozniej wejsc na prop wino i robic sucha mase czy darowac sobie clen i od marca leciec na dobrych spalaczach zredukowac tyle ile da rade po czym wejsc w maju na cykl a clen ewentualnie w trakcie i po cyklu. jak to widzisz?

a przez antykataboliki rozumiem bcaa,glute i moze hmb. legalne rzeczy

Zmieniony przez - chemol w dniu 2010-02-13 11:53:25

Zmieniony przez - chemol w dniu 2010-02-13 11:54:27

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli Ty teraz jestes w trakcie jakiegos cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
tak 1-6 prop 100mg/e2d

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
chemol i jak ci idzie jakiego lykasz propka. Bo ja jechalem mete z propkiem i przez 2 tyg mete sola to powiem ci ze wtedy najlepiej mi wszytsko szlo w gore

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko chcesz zrobic szybko a tak to dobrze nie bedzie.
Zrob odblok odpocznij i wtedy rob co ci pasuje podczas odbloku i zaraz po ja bym sie nie redukowal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
mam propa Axio- dziala dobrze aczkolwiek nie mam wielkiego doswiadczenia, libido takie sobie ale sila i kg do przodu- przez 5 tyg poszlo 5 kg ale zaniedbalem aero i 2 cm w pasie tez, generalnie jestem zadowolony. jedyna lipa taka ze z butli wyszlo mi 8,5 szota :/:/:/ a insulinowek u siebie dorwac nie moge w ogole! na nastepny raz planuje testolica dorwac. lece na trening :D

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Chemol bo drogocenne kilogramy nabyte podczas cyklu moga ci zleciec mi spadlo z 2-3 kg na 6-7 ktorymi dane bylo mi sie cieszyc przez pewien czas a obwodzie w lapie nie wspomne na redukcji sie nie wyobrazam. Mi tez z 1 butli wyszlo nieekonomicznie ale juz przy nastepnych wyciagnolem wnioski Swoja droga sila cholernie mi na wyciskaniu wzrosla w szybkim czasie 25 kg napewno

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2010-02-13 12:09:12

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
mi wlasnie sila na klate slabo cos idzie ale za to na wszystko inne petarda,dzis barki konczylem 87,5 kg na 6 ruchow,mysle ze bez krzywdy a wracajac do tematu, Karlos jak to widzisz w moim przypadku?

Semper Paratus!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa potem rzezba

Następny temat

meta w ktorym dniu przyrost?

WHEY premium