SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clenbuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to moze przedstawie Ci moj plan i powiesz jak to rozwiazac. w polowie marca chce zaczac redukowac,nowa bombe odpalac bym chcial w polowie maja bo akurat mi wyjdzie 8 tyg odpoczynku. i tak od polowy marca chcialem jechac na clenie/spalaczach i w maju wejsc na bombke z wina i propa.jaka opcja lepsza: redukowac od marca do maja i pozniej wejsc na prop wino i robic sucha mase czy darowac sobie clen i od marca leciec na dobrych spalaczach zredukowac tyle ile da rade po czym wejsc w maju na cykl a clen ewentualnie w trakcie i po cyklu. jak to widzisz?


japjerdole, stanąłem dokładnie przed tym samym dylematem kilka dni temu

czy masować teraz i przed samymi wakacjami wycinać??

Czy może teraz wycinać i przed wakacjami robić suchą mase na bombie ??


Wybrałem to drugie...

Pamiętaj że jak nie ważysz dużo i sie powycinasz przed samymi wakacjami to g**** z ciebie zostanie...

Lepiej teraz sie zredukować porządnie i przed wakacjami odpalić prop + wino, micha dopięta, aeroby i powinno być grubo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
no tak to dosc logiczne sie wydaje,prop wino + aero i bedzie gites,ale dalej nie wiem jak z tym clenem. czy dac go od marca 2on/2off na przemian z viperem/ripped freak czy olac i redukowac samymi spalaczami i clen dorzucic do cyklu i w trakcie. nie bralem clenu jeszcze nie wiem jak bede na niego reagowal i czy w ogole zdzierze ten srodek.na wadze teraz 87,5 przy 175 wzrostu wiec nie moge sie wyciac za bardzo bo bede wiorem .jaka sugestia ? bo nie chce spier...

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i znowu ci polece ten sposób który ja wykorzystam

Załatw sobie specyfik o nazwie "ketotifen" --> dostępny na recke normalnie w aptekach


Wcinając to g**** razem z clenem możesz jechać clen bez przerwy nawet 6-8 tygodni... Oprócz tego clen cie bardziej robi na mniejszych dawkach niż bez keto... Także środek na wage złota

Nawet artykuł ładny o tym jest na sfd gdzieś czytałem...



Najpierw redukcja na clenie, potem odpal bombe przed wakacjami...

Ja jade takim planem



Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2010-02-13 14:34:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
sqrwielll wiadomo ze cos poleci bo zawsze leci na "-" ale z jakich antykatabolikow korzystasz? i w jaki ilosciach? zrobie tak jak mowisz zleci ile zleci a pozniej sucha masa,powinno byc dobrze

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem ci że ja mam w dupie ile zleci już...

Musze przemeblować sylwetke i zacząć budować w końcu suchy mięsień a nie sie zalewać i łapać retencje


Jako antykataboliki,aminokwasy, i pewnie izolat sobie sprawie... a ile czego to jeszcze sie zobaczy, odpalam za 2 tygodnie jakoś

Póki co czekam na recki na ketofien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290583
i jak ta redukcje w koncu bedziesz robil?
na czym jak z dawkami i ile tego ketotifenu chcesz brac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa potem rzezba

Następny temat

meta w ktorym dniu przyrost?

WHEY premium