SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciuchy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99433
cos od siebie zapodam obecnie biceps 44-45 wzrost 163-165 cm i glownie cwicze dla siebie ale lubie w lato sie pokazac w obcisłych koszulkach oraz bez rekawow duzo osob podziwia rowniez jest duza czesc ktora zazdrosci i slychac te komentarze za plecami moze kiedys jak bede wiekszy to bede chodizl w xxl i beda na mnie opiete:p a na razie pozostaja mi mniejsze rozmiary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
"Dogi89 nie każdy z nas chodzi tak jak lubi ale porostu chodzi o to, a przynajmniej mi, o ludzi którzy ćwiczą tylko po to żeby sie wozić i szpanować lub po to żeby jeździć po dyskotekach i sie napie.... polowa tych ludzi jest napakowana kosami tak że po przebiegnięciu 20m padło by im serce Niestety takie są realia tego sportu i myślę że polowa ludzi ćwiczących ma właśnie takie podejście, a mianowicie nawpie... sie koksów i w rok zbudować całe mięśnie a potem hu... wyłożyć na siłownie a jak spadną to znowu cykl i tak w kółko, a najgorsze jest to że kiedy człowiek wypracuje sobie mięśnie własną ciężka praca np po 5 latach to i tak każdy zobaczy że jest duży i powie "zobacz jaki koks idzie" to jest to co mnie wkur... na maksa że przez takich d****i ten sport traci swoja wartość w oczach ludzi "

jak nie masz o czymś pojęcia, to o tym nie pisz

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2181
mjś a niby o czym nie mam pojęcia?? może rozwiniesz swoja wypowiedz??

Każdy z nas ma swój charakter-i ten jest naszym bogiem,
sprawcą szczęścia lub nieszczęścia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Ja ujmę to tak:
Zawsze chodziłem w luźnych ciuchach (XL i XXL - to sporo jak na mnie) i lubiałem to. Ostatnio matka kupiła mi parę koszulek przy okazji wizyty w sklepie. Niby one są na mnie dobre (tak wszyscy mówią) ale mnie się wydają jakieś małe takie... opinają klatkę... nie to żeby niewygodne to było, ale nigdy w takich koszulkach nie chodziłem.

A gdyby kltos mnie na mieście zobaczył to pewnie od razu by było "szpaner" (buehehehe, jakbym miał czym szpanować)...

Może to tylko moja psycha mówi mi, że koszulka jest za mała, podczas gdy jest w sam raz - po prostu przyzwyczailem się do fest luźnych koszulek... teraz nie mogę sam siebie obietkywnie ocenić.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2181
jeśli sie w niej dobrze czujesz to oki tu nie chodzi o sam fakt obcislej koszulki tylko o to jak sie chodzi w tej koszulce

Każdy z nas ma swój charakter-i ten jest naszym bogiem,
sprawcą szczęścia lub nieszczęścia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Nie no, chodzę normalnie :D
Syndrom "arbuzów pod pachami" u mnie nie występuje...
Zresztą, nawet gdybym chciał to nie mam się czym chwalić :D

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 498 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94371
Nigdy nie założę bezrękawnika na miasto bo niby co to kogoś obchodzi, że ćwiczę. Robię to dla siebie. Tak jak Edgar lubię luźne ciuchy a nie dwa rozmiary za małe... Co do arbuzów pod pachami to wiadomo, że nie chodzi się z rękami przylegającymi do tułowia ale bez przesady .

masarnie - konkret musi wyglądać taka łapa przy Twoim wzroście.



Zmieniony przez - antfarm w dniu 2007-05-20 14:49:27

Where Were U in '92?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1944
niewiem, ale ja bardzo nie lubie koszulek do łokciu lub poza nie. mowcie co chcecie ale cwicze wiadomo zeby lepiej wygladac, ale lubie kiedy idei np widze ze ktos przycina mi lape czy cos, lubie koszulki w ktorych widac tego bicka (chociaz nie jest wielki ale cos tam widac) nie robmy lipy zaraz ktos powie ze onw lato chodzi w bluzie zeby czasem ktos nie pomyslal ze pakuje

tara daj daj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
ja w zeszłym roku miałem jakis taki dziwny film

bo wstydziłem sie zdjac koszulki na plazy


a teraz jest loss raz na jakis czas se wyskocze sie przejsc do sklepu w koszuli bez rekawnikow ale w obcisłej to juz beeeee

ale tak ogolnie preferuje luzne

nawet jak masz luzne ciuchy to zawsze jak cwiczysz to bedzie po Tobie cos widac

ew. na impreze mozna se obcisłe załozyc koszule ale liczyc sie z tym ze mozecie zostac mocno scięci przez kogos albo ktos bedzie kozakiem i bedzie sie chciał z wami lac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 760
Ja nie lubie chodzic na takich koszulkach ani obcisłych a tymbardziej na ramach bo wtedy wszyscy gadaja co tak napuchłem i co biore all

jestem wielki!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odnowianie silowni

Następny temat

Trening

WHEY premium