SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciągłe napady lęków

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
dzieki wnc pewnie masz racje, chociaz nie do konca by sie zgodzil bo zwsze jest jakas przyczyna, zawsze bylem nadpobudliwy ale po dece mnie tak dopadlo


Zmieniony przez - france25 w dniu 2016-12-17 22:44:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
France25 jeśli to po dece to nie panikuj, samo przejdzie. Ja po odstawieniu trena zawsze mam jazdy depresyjne i inne, po pewnym czasie na samym testo wszystko się stabilizuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
Hydroksyzyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Hydroksyzyna jest na lęki o bardzo małym nasileniu, autor ma lęk -napadowy, trochę ulgi przyniesie , ale niektóre osoby jak czytałem forum , łykają 300mg na sen i dalej nie śpią.
Aczkolwiek lepsze to niż placebo ziołowe, ma mało skutków ubocznych na podobnej podstawie działa lek przeciwko chorobie lokomocyjnej bez recepty aviomarin na receptory histaminowe H1 w mniejszym stopniu na H2. Nie bawmy się w lekarzy , niech idzie autor idzie do specjalistów, bardzo ważna też jest psychoterapia.
W Polsce , istnieje sterotyp że jak ktoś ma depresje, nerwice to jest chory psychicznie , w USA prawie każdy ma swojego psychoterapeutę ludzie mylą upośledzenie umysłowe, z zabyrzeniami osobowości uczuć oraz emocji.
Niestety stres pogoń za kasą , niewysypianie się, nieadekwatne płace do zarobków, robią swoje stres jest przyczyną wrzodów , chorób układu krążenia itd Stres zabija najszybciej ,dlatego leki wspomagająco trzeba brać, a psychoterapia metody relaksacyjne leczą wiele chorób.


Edit Leki jednak są lekami 1-rzutu w ciężkiej depresji endogennej z myślami samobójczymi , w lęku napadowym którym często towarzyszy depresja też są bardzo ważne.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-12-18 10:33:23

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
Sory że się podepne z jednym pytaniem. Wylecialem z tą hydroksyzyna bo wpadła mi przypadkowo w ręce to nie będę wyrzucał tego do smieciora w sumie i przypadkowo znalazłem temat akurat. Nie mam pojęcia co to te Hydro dokładniej jest tyle żmco z Google przeczytałem że antydepresant itp i chce zapytać jak ona miałaby się do trenu? Żeby łykac tam jakieś w miarę małe dawki aby trochę złagodzić chociaż tą agresję i wybuchy złości będąc na trenie. Nie będzie to kolidowało ze sobą? i Czy w ogóle by cokolwiek pomogło? Czy ujeebaałeem sobie to sam ze te Hydro coś pomoże :D


Zmieniony przez - aksel1992 w dniu 2016-12-18 14:23:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
sprobuj zazyc napewno ci nie zaszkodzi sam bralem chociaz osobiscie lepiej go brac doraznie niz ciagle, a ja znowu jak bralem tren to bylem spokojny tylko nie moglem spac i jezdzilem autem po nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
aksel1992
Sory że się podepne z jednym pytaniem. Wylecialem z tą hydroksyzyna bo wpadła mi przypadkowo w ręce to nie będę wyrzucał tego do smieciora w sumie i przypadkowo znalazłem temat akurat. Nie mam pojęcia co to te Hydro dokładniej jest tyle żmco z Google przeczytałem że antydepresant itp i chce zapytać jak ona miałaby się do trenu? Żeby łykac tam jakieś w miarę małe dawki aby trochę złagodzić chociaż tą agresję i wybuchy złości będąc na trenie. Nie będzie to kolidowało ze sobą? i Czy w ogóle by cokolwiek pomogło? Czy ujeebaałeem sobie to sam ze te Hydro coś pomoże :D



Zmieniony przez - aksel1992 w dniu 2016-12-18 14:23:27


Dobry lagodny nie uzależniający anksjolityk na spanie na pewno pomoże , złagodzi nieco agresje, nie jest to antydepresant., Działa też przeciwalergicznie skutki uboczne są nie wielkie, nie na wszystkich działa bo jest lekiem slabym na stany nerwicowe.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY

Następny temat

Sustanon 250 nolvadex

WHEY premium