SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciągłe napady lęków

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
ale wszystko mialem robione tylko mi powiedz jak te nadnercza sie bada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
france25
ale wszystko mialem robione tylko mi powiedz jak te nadnercza sie bada


Miałem kiedyś coś podobnego lekarz przepisał mi pramolan czy coś takiego i jak ręką odjac


Zmieniony przez - BombelWks w dniu 2016-12-14 23:57:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3898
Sobie musiales psychike ladnie rozlegulowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
to nie wiem polece chyba mostek i sprobuje zalatwic sobie recepte na ten pramolan czy moze sie odblokowac ale to chyba nie ma sensu jak na wiosne znow bede chcial sie kluc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
A mostek to ile testo i co ile lecisz. Ja bym się bał całkowitego odstawienia, objawy mogą się zaostrzyć ale mogę się mylić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
tez sie boje robic odblok bo jak ktos nie mial napadów paniki to nie wie co to jest masakra jakas, a tescia biore 300 mg na tydzien, libido zero ale tez moze przez setaloft ktory zazywam od dwoch dni, jutro pojde zrobic hormony w kazdy badz razie nigdy juz nie tkne deki, chociaz kiedys bralem deke i nie mialem takich problemow


Zmieniony przez - france25 w dniu 2016-12-15 23:46:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 52 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
A od kiedy bierzesz leki przeciwlękowe i przeciwdepresyjne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
z pare lat z tym ze bralem tylko mirtagen na noc a teraz sam sobie dorzucilem setaloft na rano, dzis zrobilem hormony wiec w przyszlym tygodniu beda wyniki tescia prolaktyny i estradiolu


Zmieniony przez - france25 w dniu 2016-12-16 12:13:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Mirtagen jest bardzo lek dobry na sen , ale czekasz 6tygodni paradoksalnie małe dawki 15mg usypiają a 45mg działają aktywizująco jest to z lepszych lęk napadowy. Opipramol jest na lęk wolnopłynący nie napadowy. Nie będę tu Tobie rozpisywał leków bo antydepresanty to metoda prób i błędów , napisze tylko że najlepiej w lęku napadowym sprawdza sę kuracja trzy lekowa antydepresant z grupy SSRI SNRI stabilizator nastroju i anksjolityk. Antydepresanty to metoda prób i błędów, najlpierw czujesz się gorzej potem lepiej jak po 3miesiącach nie ma poprawy zmieniasz lek jak jest tylko mala poprawa podbijasz dawkę leku tego samego leku tu liczy się cierpliwość. lub podbijasz dawkę. BDZ mogą uzależnić, czasami lekarze je wprowadzają na początku kuracji ,antydepresantem.

Lęk napadowy niestety sam nie przejdzie , bez farmakologii, warto też korzystać z psychoterapii które leczy przyczyny a nie objawy jak leki.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY

Następny temat

Sustanon 250 nolvadex

WHEY premium