SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jak zaczne brac bede bral ciagle?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2741

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 394 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9029
Witam! Czy to prawda, ze jak zacznie sie juz koksowac to juz sie nie konczy na jednym cyklu tylko jedzie sie juz dalej na tym wozku? Napiszcie na swoich przykladach. Ja jeszcze nie zaczalem brac, ale moze kiedys . Chyba jedfnak wiekszos osob jak zacznie to nie przestaje. Jak wy myslicie? Jak to jest z wami? Wieczorem wprowadze ankiete.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2422
Ja tez jestem po jednym cyklu przyszlo mi po spadkach +10kg ale drugiego narazie nie mam zamiaru robic! Kupilem sobie teraz troche odzywek i mam zamiar na tym pozostac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6280
Ja jestem po 1 cyklu, planuje jeszcze 1 i tyle. Trzeba miec silną psychike. Potrafisz odmówić pięknej dziewczynie wspólnego wieczoru??
Nie bardzo, podobnie jest z koksem. Nie zawsze potrafisz powiedziec nie, ale też nie zawsze musisz jechać na tym wózku. pozdrawiam

Koks jest jak cukierki,różne rodzaje i różne smaki
TANAKA

- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem po 2 cyklach, z mety i teścia i mam w planach skończyć. Popieram zdanie Tanaki, z tym, że ja brałem więcej. Im wiecej masz,tym więcej chcesz!! pozdrówka

EVERYONE WILL SUFFER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Tanaka nie wiedziałem

Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
ja tez planuje skonczyc z koksem i skoncze na pewno tylko nie wiem kiedy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
mechanizm pseudo "uzależnienia" jest wg mnie taki:
na ogół osoby twego pokroju decydując się na 1 cykl sterydowy mało na ten temat wiedzą i zapodają bez pojęcia. czasem osiągają pewne efekty na masie. niestety nie wiedzą jak te efekty podtrzymać bo masa pocyklowa jest dość złudna i wymaga pielęgnacji poprzez zahamowanie spadków. spadki często też wynikają ze stosowania sterydów w spadkowych połączeniach przez poczatkujacych. ogromna częsć "koksiarzy" przestaje ćwiczyc po cyklu , zafascynowana swoim wzrostem i pochłonięta szpanem w koszulkach z wczesnego elasticu. w przewazającej wiekszości walą naftę po pabach. nagle osiągają w niekontrolowany sposób stan masy sprzed cyklu albo i gorszy. ich rozumowanie jest proste- następny cykl- jak najszybciej. ten drugi cykl w tej grupie ludzi jest na ogół wyjątkowo nieefektywny. brak efektów tłumaczą małymi dawkami i szybko zapodają kolejny skład. koło się zamyka. potem nadchodzą problemy ze zdrowiem i ich kariera w tym sporcie się kończy.
najsensowniejszym rozwiązaniem jest wg mnie ćwiczenie bez sterów przez kilka ładnych lat, osiągnięcie pewnych zadowalających rezultatów i zapoznanie się z metodami suplementacji, odżywiania i efektywnego treningu. najważniejsze jest jednak uzyskanie pewnosci, ze ten sport będzie tym co chcesz dalej robić i ze tego nie przerwiesz.
troche sprawę upraszczam ale dopiero wtedy możesz pomyśleć o dopingu, uzyskując niezbędna wiedzę w tym zakresie jeszcze przed rozpoczęciem tzw. "niedozwolonego wspomagania".
wiele młodych osób z tego forum pisze o stosowanych przez siebie cyklach, w których ilości stosowanych kwasów są zdecydowanie zbyt duże. są pewni wiary w swoje siły będąc na cyklu i chełpią się swoimi dawkami i częstotliwościa cykli w roku. kiedy cykl nie przynosi oczekiwanych rezultatów bądź stosowane srodki dają silnie wyrażone skutki uboczne są rozczarowani i przestraszeni. wstyd im przyznac się do swojej niewiedzy na forum więc szukają pomocy na priv. wielu z nich zasypuje moja skrzynkę podstawowymi pytaniami odnośnie treningu i suplementacji osłabiając mnie swoim poziomem wiedzy. niektórzy mają poważne problemy zdrowotne spowodowane nieumiejętnym stosowaniem sterów i prosza o pomoc.
podkreślam ze nie uważam się za żadnego specjalistę ani w dopingu ani w treningach czy suplach!!!!!!!!!!!!!!!
jednak staram się pomóc adekwatnie do własnego poziomu wiedzy.
dlaczego jednak ci ludzie zabierają się za koks nie mając pojęcia o podstawach kulturystyki? pewnie sami nie wiedza.
jest również druga grupa ludzi, którzy wzięli koks po latach doświadczeń na siłowni i którzy traktują tego typu zaawansowanie wspomaganie jako pielęgnację swego rodzeju zainteresowań i którzy starają się jak najwięcej wiedzieć na ten temat i którzy znają podstawy tego sportu. oni również biorą koks długofalowo ale to juz nieco inna jakość i forma. ta grupa ludzi jako podstawę do uzyskania dobrej sylwetki stosuje przede wszystkim mieszankę typu: właściwy trening+ odpowiednie odżywianie+ suplementacja+ ze sto innych komponentów.
pamiętaj ze sterydy sa dodatkiem do zaawansowanego treningu i suplementacji. cykl sterydowy nie powinien byc pryzmatem do postrzegania przez ciebie kulturystyki a sterydy nie zastąpią ci suplementacji i treningu.
wracając do odpowiedzi na twoje pytanie- jeśli jesteś w tej pierwszej grupie i weźmiesz się za koks zmarnujesz czas i pieniądze i pewnie będziesz brał dalej marnując sobie zdrowie.
nic nowego tu nie odkryłem. w arhiwum znajdziesz więcej tego typu wypowiedzi. a najlepiej poczytaj podwieszone posty na poczatku forum.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 797 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20067
ggobo JAK ZWYKLE MĄDRY TEXT
WIĘCEJ TAKICH LUDZI NA SFD BY SIE PRZYDAŁO
i SOG-u dla ciebie

NO PAIN NO GAIN

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6280
ggobo sog

Koks jest jak cukierki,różne rodzaje i różne smaki
TANAKA

- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
dziekuję. musiałem się trochę odchamić...

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
prawidlowo nie sposob sie z Toba nie zgodzic Sog

text roku:
Nie smiejcie sie.Zdecydowalem sie na pierwszy cykl w zyciu, problem w tym ze niewiem jak sie wbija igle, przed chwial zrobilem sobie zasztryk ale igly nie moge wyjąc, siedzi tak mocno jak sruba, boli jak**** siedze juz tak 20 minut i nie moge wyjąc jej bo boli jak sam skurvysyn.
Pomocy bo nie wyrobie, matka wróci z roboty, igla w dupe za***ią mnie...

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 394 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9029
GGobo, masz SOGA za to. Ale bardziej chodzi mi o madrze bioracych, cwiczacych dlugo na diecie i suplach, ktorzy ***ia male cykle. Oni chyba tez ciesza sie z dobrych przyrostow( na pewno lepsze od tych co nie maja diety i ***ia koks na starcie) i chyba jeszcze bardziej ich to motywuje i bardziej ***ia. Jak myslicie? Czy bardziej pociaga koks takiego co ***ie konskie dawki, bez diety, supli itd. czy tego co robi to madrze i ma lepsze przyrosty? Bo ja osobiscie uwazam, ze ci madrzy bardziej sie, ze tak powiem uzaleznia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koniec cyklu!

Następny temat

Jedzenie dropsow podczas kuracji z mietkiem...

WHEY premium