SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cheat meal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
czy na redukcji funkcjonuje coś takiego jak cheat meal?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
i naprawdę aż raz w tyg. można zjeść coś "starego"?

a jak to się ma do teorii, która też funkcjonuje na tym forum-a mianowicie , że każde odstępstwo od diety cofa nas 3 dni?

W OGÓLE WITAJ KIESZKO-DAWNO CIE NIE WIDZIAŁAM

Zmieniony przez - skeni w dniu 2010-10-23 21:23:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
hmmm
nie slyszalem o takiej teorii...ze kazde odstepstwo nas cofa o 3 dni...
w ogole co to znaczy odstepstwo?

cheat meal to tez jest pojecie, ktore moze byc roznie rozumiane, wiec dobrze by bylo zebys sprecyzowala...rowniez 'rodzaj' osoby do ktorej sie odnosi ma znaczenie...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
No, ostatnio nie za wiele czasu mam, bo praktycznie cały mój czas pochłonięty jest przez pracę i uczelnię. A jak już mam trochę wolnego to wolę wyjść z domu ze znajomymi zamiast nerdzić na forum

Witaj zatem również

co do cheat meala to IMO sprawa indywidualna. Jeśli wiem, że taki cheat meal nie przejdzie w cheat diet to nie ma problemu, żeby zrobić sobie raz na tydzień i można to traktować jako coś w rodzaju 'ładowania'. Można też delikatnie wyjść poza bilans, by bujnąć metabolizm. Tym niemniej ja osobiśie cheat meale stosuję bardzo rzadko. Dopiero w momencie, gdy czuję taką potrzebę - nigdy nie zakładam z góry rodzaju oraz pory takowego.

A co do tego cofania się o 3 dni, to kiedyś słyszałem, że ponoć Pudzian powiedział, że jedno piwo to 2tyg do tyłu na siłowni może jest to prawdą. Szczerze nie wiem. Nie interesuje mnie to. Jestem amatorem i nie zwracam uwagi na to, czy efekty będą kilka dni, a nawet tygodni później. Cele mam zawsze długodystansowe

Są nawet specjaliści, którzy polecają cheat meal raz na tydzień. Czytałem o tym w temacie o diecie tłuszczowej D. Szukały i Binia w nutrifarmie

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ale kwestia jest caly czas - co rozumiemy przez cheat meal - zaburzenie w posilku stosunku makroskladnikow czy np kompletne szalenstwo vide pizza+1l lodow i zapite 3 browarami

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
No wiadomo, że wszystko w granicach rozsądku. Taki czit mil na redukcji to raczej już nie cheat meal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
eeee tam
ja kiedys przy poteznym objadaniu sie lodami itp zrobilem calkiem fajna forme wiec
zalezy ile sie potem aero kreci itp hrhr

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta masowa

Następny temat

Dieta do treningu FBW

WHEY premium