SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chcę jakoś wyglądać...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
no to pojechaliscie go

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1844
ja mu współczuje :P

"Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
no, prze***any taki wyglad

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
FU ale żeś go pocieszył
Chłopak wpadnie w jeszcze większe kompleksy niz ma teraz

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
jesli masz 19 lat to mozliwe ze jestes juz po maturze czyli ... masz wakacje. niewiele czasu na wyrobienie formy na ...wakacje.


no ale jesli nie zdawałes teraz matury to masz jeszcze z miesiąc :)

a tak powaznie to poczytaj troche, cos tam ułoz. zrób nawet plan podwieszony Robimy forme na lato. wprawdzie nie wyrobisz sie na juz, no ale chyba chcesz "dobrze wyglądac" przez cały rok. i w nastepnym roku juz bedziesz innym człowiekiem...

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1076
Niesłusznie go zjechaliście...

1) Z reguły jak trafiasz na jakieś forum to najpierw czytasz, a nie zakładasz konto. Zakładasz konto dopiero jak coś chcesz sam napisać po raz pierwszy, stąd gdy ktoś ma pierwszy wysłany artykuł to pewnie też liczba przeczytanych nie jest za wielka...

2) To że chłopak chce poprawić wygląd to nie jest powód żeby potępić... a wakacje to mogło być powiedziane w sensie że więcej czasu itp.

gościu jest zapalony do tego, a że nie chce na początek żadnych supli to dobrze o nim świadczy, że nie jest byle frajer.

Ja osobiście polecam zakup ławki i hantelek, dają możliwość rozwoju chyba wszystkich partii ciała. Do tego drążek, jesteś chudy więc pewnie jesteś w stanie się podciągać. Na początek wystarczy, a z czasem się zapalisz i kupisz sztangę i więcej obciążenia.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1590
niech kupi tez gryfa.. przyda sie od poczatku mnie sie lepiej cwiczy bica gryfem, barki, klate najlepiej hankle i gryf a obciazenie to mzoe sobie przekladac raz tu raz tu ja tak robilem. lawka regulowana z modlitewnikiem drazek do podciagania to sprzet na ktorym idzie sie wyrobic. uloz diete z dodatnim bilansem kcal w miare zapotrzebowania organizmu (poczytaj w dziale dieta) mozesz sobie kupic na poczatek jakies bialko moze gainera uloz plan na mase albo zerznij od kogos z forum antykatabolik jakis jeszcze by sie przydal i jedziesz - ciezko ci bedzie nabrac masy to prawda ale nie jest tak zee nie nabierzesz jej w ogole =)

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
tu nie ma co sie oszukiwac - za 3-5 lat bedzie wygladal "dobrze" o ile wytrzyma tyle czasu ze zlomem

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
no Fu ma racje taka prawda że to nie jest tak chop siup ... mimo tego że postępy są to zawsze jest coś nad czym popracować i czymś gonić coś ja też myślę że tak jeszcze z 2-3 lata i będę przyzwoicie wyglądał ... nawet myślę że trzeba dziękować że tak jest ... bo przynajmniej są cele dla których warto żyć i wyczekiwać kolejnych dni ... wielu ludziom to ratuje psychikę ... no a jak ktoś jest nie wytrwały i ma słomiany zapał to to nie jest sport dla niego

a każdy sprzęt jest dobry w zależności od etapu za awansowania mi przez pierwsze 17 miechów w sumie stykło :
2 krzesła
2 hantelki o regulowanym ciężarze
1 drążek do podciągania
starałem się max wycisnąć z tego i diety jak i wiedzy i techniki w ćwiczeniach ... nastała pora na zmianę sprzętu a że nie mam kasy na zakup stojaków ławki itp ... zapisałem się na siłownie
Więc każdy sprzęt jest dobry i każdym idzie coś osiągnąć w zależności od poziomu zaawansowania

Postępy powinłeś zauważać na bieżąco byle dbaj o regeneracje i dietę a jak po roku przestaniesz widzieć zmiany to znaczy że trzeba wskoczyć na kolejny szczebel ... ( czyli nazbierać więcej kasy … )

I jeśli będziesz wytrwały ... to zapewne przybędzie ci parę kilo a prócz tego wyniesiesz wiele innych korzyści ....


Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2006-05-29 08:29:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
To ja dorzuce jeszcze prosta rade od siebie: nigdy nie badz glodny. Powaznie.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS - unoszenie nóg w zwisie

Następny temat

Ocena treningu

WHEY premium