SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chcę jakoś wyglądać...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 353
Na początku chciałbym was powitać - jestem tu nowy. Mam 19 lat i jestem straszne chuchro(chyba tak sie to pisze), mianowicie przy wzroście ok.1.8m mam 58 wagi - elektomorfik. Mój problem chyba widać na wstepie. A w związku z tym że ida wakacje czas na zmiany. Chciałbym przytyc kilka kilogramów i wyglądać troche konkretniej. Czytałem troche o swoim problemie. Planuje zacząc dietę węglowodanową i zacząc ćwiczyc. Na pioczątku zakładamy że do siłowni dostepu nie mam. Chcę na początwk kupic hantle 2*15 kilo + jakąs ławkę(pewnie u niektórych wywola to usmiech na twarzy).Kilkakrotnie probowałem juz cwiczyc, ale nie myślałem o diecie, a moj zestaw cwiczen wygladał dosyc prymitywnie - skutki znikome. Z czasem obciązenie mogłbym zmienić. Mam do was prośbę o porady, jakieś standardy - jak ćwiczyć(w domu), co jeść(odżywek narazie nie chcę).
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zobacz ATLAS CWICZEN

co to ku**a jest elektomorfik ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
prowokacja??

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie moge z takimi ludzmi
liczpa przecz. artykulow 2
wyslanych 1

chlopie poszukaj troche

Koniu151- chyba prowokacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
elektromorfik oraz slabo szukałeś jeśli masz tylko 2 arty przeczytane, szukaj dalej nie jest ciężko znaleźć powodzenia i 100 kilo na wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
SEZONOWCOM MOWIMY NIE!!!!!!!!!!!!!

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
20 Grudnia 2005 - "siemasz, pożycz mi twoje hantle i ławke, bo chcę przypakować na sylwestra".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 353
Dobra chyba sie nie zrozumielismy, nie znacie mnie i dajecie osądy, temat można skasować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm 

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
nie zrozumieliśmy się masz rację... pomóc to nie znaczy podać wszystko na tacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
Po pierwsze nie ćwiczy sie po to by dobrze wygladać na wakacje a już na pewno nie miesiąć przed wakacjami
Po drugie tak jak koledzy atlas ćwiczeń i poczytać troche musisz bo 2 posty to za mało
pozdrawiam

Pozdro.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS - unoszenie nóg w zwisie

Następny temat

Ocena treningu

WHEY premium