SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boostery testosteronu jaki najlepszy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
chodzi mi o taki ktory raczej dla zdrowia jaest zbyt nieszkodliwy a jednoczesnie zeby dzialal dobrze
sogi juz ida

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
pressing - czego oczekujesz wiec od tego typu srodka, na jakie efekty liczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
powiem tak nie spodzsiewam sie szalu w postaci duzego przyrostu masy miesniowej lecz potrzebuje czegos co bujnie moj organizm do rosniecia
mam juz pelen zestaw odzywek
4opakowania CREATINE Blaast firmy MET-Rx kazde opakowanie (908g)
3puszki pharma-whey firmy PhD kazda picha 2.27kg
weigh giner 4kg WEJDERA
a booster testosteronu ma mi poprostu bujnac wszystko

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
z zasłyszanych opinii axis ht firmy bsn, z własnego doświadczenia testostro grow z ultimate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
NovadexXT
testostro grow z ultimate
axis ht firmy bsn

bede sugerowal sie tymi trzema czekam jeszcze na inne wypowiedzi dzieki tym co sie juz wypowiedzieli

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bezpieczne boozery tescia - nie maja wplywu na mase czy sile miesni. zadnego. jedynie na libido czy samopoczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
uuuuu to wmalym szoku jestem A tyle pisza w opisach wieksza masa sila
To mowisz ze niema sensu brac

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
tak jak faf napisał. a dla poprawy tych parametrów wystarczy tribulus i zma. ja byłem zadowolony pod tym względem.
Opisów i reklam supli nie można brać na poważnie. Jakoś w końcu trzeba zachecić nie do końca świadomych konsumentów do zakupu

Zmieniony przez - wincol w dniu 2009-02-15 16:22:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
czyli zamiast boozera tescia kupic tribulus i zma

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i kreatyna pomóżcie.

Następny temat

Aminokwasy!!!

WHEY premium