SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bold i deprecha

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1238

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

115

Wzrost

194

Obwód ramienia

47

Obwód klatki

xxx

Obwód uda

75

Obwód talii

89

Staż na siłowni

6

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

350/400/120

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

łoo...

Opisz swój plan treningowy

split

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10-13%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

4000

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

XXXX
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
witam,
Już moje 3 podejście do bolda
750-1g cypa
500-750 bolda
rotacja meta/npp itd...

Problem mam ,ze po 5-7 tyg na boldzie lapie mnie jakis dziwny dol, ostawiam i po paru tyg wraca wszystko do normy, ktos może mi wyjaśnić o co chodzi ? serotonina czy co ? pare artow na US czytalem ale kogos jeszcze to lapie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364358 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668898
nie spotkałem się

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może to npp prolaktynę podbija i od tego, ja na wysokiej prolce mam dziwne doły, a prolaktyna bodajże wpływa na nastrój. Albo może dopamina spada po odstawieniu mety, że od boldka to dziwne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Na poprzednim forum jak się udzielałem 2-3 osoby o tym pisały majac boldki tzw z górnej półki, podobna sytuacja miała występować po T-bolu, sam nigdy tego nie doświadczyłem, nie wiem jaki mechanizm EQ mógłby spowodować obniżenie nastroju, spróbuje to przestudiować.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nic takiego nie ma miejsca, wszystko dzieje sie w Twojej glowie niezaleznie od podawanych saa

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
prola ok leci cabaser, estro tez, 0 zmian, moze to faktycznie glowa ale 3 rok podchodze do bolda... gdzies cos czytalem ,ze serotonine blokuje bold, zobaczymy jak dalej bedzie bo teraz nie odpuszcze, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364358 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668898
Zawsze mozesz seronil dolozyc %
Wkrecasz sobie na 99%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wrzuć teraz metę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Showcase
prola ok leci cabaser, estro tez, 0 zmian, moze to faktycznie glowa ale 3 rok podchodze do bolda... gdzies cos czytalem ,ze serotonine blokuje bold, zobaczymy jak dalej bedzie bo teraz nie odpuszcze, pzdr


Przez jaki mechanizm działania ma , działać na nauroprzekażniki i blokować serotoninę jak modelowy lek , jak, cyproheptadyna, jest antagonistą serotoniny i histaminy stosowanego w alergiach lub migrenie, nie konwecjonalnie w dysfunkcjach seksualnych powodowanych przez klomipraminę czy leków z grupy SSRI.
Bardziej szukałbym przyczyn w poziomie estrogenu za wysoki lub za niski ma wpływ na nasz nastrój lub po prostu , psycha siada na tle emocjonalnym , a zrobiłeś sobie wkrętkę że to , ewidentna wina boldenonu o nie wpływa na blokadę serotoniny noandrenaliny gaba, dopaminy, nawet, załóżmy , jakby tam był nandrolon , prolaktyna przymula, ale wyrzut prolaktyny w kosmos nie oznacza depresji, to jeszcze daleka droga, większy wpływ na nastrój ma właśnie, ,,estrogen''.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Lece od jakiegos czasu mastera w polaczeniu z cypio i wlasnie mam wrazenie ze mnie lapie jakas deprecha byc moze master zbil mi za nisko estro i taki nastroj dopadl bo nie sadze zeby przy testo jesienna deprecha byla takze uwazam jak wyzej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl przy 40

Następny temat

Oblok po 12tyg propa

WHEY premium