SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol w okolicy nerki co robic?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
jestem na cyklu z xpandem i cellpumpem ...wczoraj mialem bardzo intensywny trening po 2 godzinach zaczelem sie kapac w wannie nagle takim szybkim ruchem do przodu chchialem zakrecici kurek od wody i w tym momencie poczulem niesamowicie straszny bol w okolicy nerki z prawej strony no ale wytrzymalem jakos. Ten bol sielny przeszedl po chwili ale zostal mniejszy i mam go do dzis ...boli mnie ale nie mocno jak wykonuje okreslone rochy tolowiem jak sadzicie co to moze byc? jezeli to nerka to moge przeczyscic nerki tabletkami moczopednymi jak jestem na cyklu nie wypluka kreatyny?
czekam na odp
Pozdr
1

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
zerwany miesięń = krwiak ogromny (zależy od mięśnia jeszcze) i niemożność jakiegokolwiek ruchu zazwyczaj (zależy jak dużą część włokien zostałą zerwana)... takie samowolne diagnozy są jednym słowem (bez urazy!) do bani

idź do lekarza i zbadaj wszystko bo to forum internetowe a nie przychodnia u Pana Jaanka "co na wszystko recepture ma"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
moze za malo wody pijesz

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
idź do lekarza a nie pytaj tutaj, może po prostu naciągnąłeś jakiś mięśień lub ścięgno w tej okolicy

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
.

Zmieniony przez - Skunksiarz w dniu 2005-12-16 10:40:15

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
no najprawdopodobniej naciagnales cos tam w okolicy krzyza i sie wkrecasz ze to nerka bo na kreatynie jestes
na cyklu picie duzych ilosci wody zalatwia problem obciazenia nerek

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Tj. Skunksiarz, to nie zawsze bol narzadu wewn. czasami boli miesien, a bol promieniuje, sam mam tak z lopatka czasami, a wydaje sie jakby serce bolalo no ale zyje nie ? no wiec to nie serce...chyba

Nie no idz do lekarza, przeciez po to oni sa

Duze ilosci =~4-5l max...pozniej mozesz sie zaczac odwadniac przy zbyt "duzych" ilosciach.

Zmieniony przez - zyz w dniu 2005-12-16 10:49:51

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
lekarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
ok dzieki wszystkim za rady....jak nie parzestanie bolec po 2 dniach to pojde do lekarza...
pozdr

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
mialem takie cos po kichnieciu lekarz powiedzial ze naciagnalem przepone i samo minie

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2375
Ja miałem coś może i podobnego tyle że troszke niżej, też po zbyt gwałtownym zgięciu i sie okazało że lekko dysk mi sie wysunął czy jakoś tak (dawno to było)Ból nie do zniesienia to był niestety Pamiętam że jakąś maść rozgrzewającą dostałem i baaardzo powoli wykonywałem jakieś skrętoskłony. Naszczęscie pomogło, ale polecam jednak wizytę u lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Kontuzje sa fajniusie zwlaszcza jak stajesz na nogi i padasz na ryj, bo Ci cos nerw uwiera w plecach ... stare dobre czasy

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna

Następny temat

Thermolife cre2 hcl

WHEY premium