SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bolące łydki

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3342
siema. mam problem mianowicie gdy zaczynam biegać strasznie rwą mnie łydki nie wiem o co chodzi po prostu czuję ból.moze brakuje mi witamin? po bieganiu gdy idę nie ma żadnego dyskomfortu.Moze to mieć cos wspolnego z tym, ze niedawno wróciłem do gry w piłkę nożną ? pozdro i czekam na odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 809
biegałeś wcześniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 809
może skurcz cie złapał i teraz odczuwasz ból
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3342
miałem okres ze chodziłem tylko na siłke (praktycznie 0 biegania)tyle co czasem na wf i własnie od niedawna biegam bardzo duzo i podczas gry czy normalnego wolnego biegu zaczyna się ten ból
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5893
Nie biegasz może za często, nie przeciążyłeś się z początku za mocno, co?
Warto zadbać o minerały, głównie : magnez, sód, potas, tak jak kolega Kementov napisał, aby uchronić przed skurczami podczas treningu, snu, wypoczynku
Stosujesz jakąś rozgrzewkę, rozciąganie przez biegami ?
Miałeś okres, że chodziłeś na siłke ( praktycznie 0 biegania ) i od razu zaczynasz z wysokiego progu? To tak, jak byś wszedł na siłownie i wyrywał od razu setki kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1774
Częsta przypadłość świeżych biegaczy. Też tak kiedyś miałem, lecz po czasie dłuższego biegania przeszło. Warto uzupełniać witaminy i pamiętać o dobrej rozgrzewce i odpoczynku po wysiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 352 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5811
Mogę się mylić, ale chyba osoby z płaskostopiem mają czasem takie problemy. Znam kogoś takiego, często narzeka na ból łydek podczas biegania, a nawet szybkiego chodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOSZYKÓWKA - trening na siłowni

Następny temat

Jakie ćwiczenia na sile pleców (karate)

WHEY premium