SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bolące Łydki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
czesc mam maly problem mianowicie podczas biegania od jakiegos czasu odczowam straszny bol łydek jakby jakies niedokrwienie :/ po przebiegnieciu okolo 300m bol jest masakryczny moge dalej biec ale nei zbyt dlugo nawet jak zatrzymam sie na chwilke to bol jeszcze jest potworny dopiero po 5 min odpoczynku jest luzik ale czy to moze byc spowodowane stosowaniem Clenbuterolu ??? bo wlasnie to stosuje teraz mam faze off i jade na tussi . Jak ktos mial podobny przypadek niech cos napisze co z tym moge zrobic czy moze jakis mineralow brakuje ?? z gory dzieki

bez masy nie ma kasy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
nie mial nikt podobnego problemu ???????? a moze wie ktos czym spowodowany jest ten bol ????/

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
lekarz

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
nie wiem moze wlasnie to bedzie zwiazane cos z Clenbuterolem bo zanim go stosowalem to biegalem i loos teraz kondycja padla skurcze i wlasnie nie wiem czy tez mozliwe są pewnego rodzaju omdlenia nog lubo cos takiego jak ktos ma jakoms wiedze na ten temat prosze o pomoc

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
tak, to sa raczej omdlenia miesni, jak wyzej --> do lekarza

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
moze ktos sie spotkal z tym samym problemem nie chce odrazu chodzic do lekarza bo pewnie bedzie sie pytaql czy cos bralem itp :/

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
podoba mi sie avatar , a do lekarza i tak idz

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
zibol?? i dowiedziales sie co to jest?? tez to mam? mecze sie juz z pol roku.. ostatnio juz przesada jestem z Trojmiasta.. mam 17 minut do skm... dzis doszedlem ledwo co w 30 minut.... z paroma przerwami:/ a teraz leze.. z bolacymi lydkami... takiego bolu jak dzis jeszcze nie mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
lekarz- i to jak najszybciej

i tylko dlatego, ze twoje zdrowie może być w niebezpieczeństwie wybaczę Ci odświerzenie 4-ro letniego posta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
jak wiesz cos wiecej na ten temat albo jestes troche w temacie prosze o odezwanie sie na gg? 5177750
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa co wy na to......

Następny temat

.: 10 PRZYKAZAŃ TRENINGU SIŁOWEGO :.

WHEY premium