SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bolą mnie więzadła w miesniach naramiennych przy cwiczeniach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
nie wiem ale ja z każdym dniem lepiej juz ...ćwiczę te ćwiczenia cierpliwie nie dorzucając nic gratisowo ;] + Joga i juz czuje swodobe w barku ktorej 8 msc nie czulem... troszeczkę jeszcze boli ale ta kochana luźność w stawie..nie jest spięty itp czuje ze bedzie dobrze... mowilem ze po 2 msc moze bedzie jakas poprawa a Connecting po 2 tyg dorzuca sobie extra serie hehe ...nie wolno tak.... cierpliwość... nawet jeśli 2 lata masz ćwiczyć powoli zwiekszajac kont? to samo to trzeba tak robic ... koniec z beztroskim cwiczeniem ...trzeba teraz taktycznie ćwiczyć :PP rehabilitacja to nie jest spontanicznie cwiczenie to celowanie w okolice w miesien itp

Najlepszy lek...odpoczynek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
Tyle , że ja w przeciwieństwie do was mialem w ciul lzejsza kontuzje ;p nawet na lasery nie chcieli mnie dac ;s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
chucknoris moim zdaniem napiecie miesni moze wplynac na strzelanie..bo tak na potocznie ,,zacisnie'' staw...dlatego rozciagac okolice kontuzji ;)

Najlepszy lek...odpoczynek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
Connecting lżejsza kontuzja zle prowadzona moze sie przerodzić w poważna kontuzje.... mnie tez na początku lekko bolało a ja dalej plywalem...i wkoncu sie obudzilem z bezwładna reką ;] ale teraz czuje sie świetnie a minelo 8 msc ;) ale dalej czuje bark ale juz malutenko ;)

Najlepszy lek...odpoczynek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
moim zdaniem napięcie mięsni nie ma tu nic do rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
To ktora grupe miesniowa moge pocwiczyc wylaczajac zupelnie bark? moze bruszek + nogi? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
chucknoris nie mowie ze w Tym przypadku akurat ...ale zle rozciągniecie moze wplywac na pozniejsza patologie barku . Np Ktos cwiczy tylko przednia grupe miesni ramienia + klatke...w konsekwecji pociagnie to bark do przodu oslabi tylna grupe miesni obreczy barkowej i stworzy wtórny konflikt. W tym sensie . Zreszta wogole nierozciągnięty człowiek to kaleka wiem po sobie odkad zacząłem ćwiczyć joge to czuje sie mlodszy o 5 lat .

Najlepszy lek...odpoczynek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
Connecting ja ćwiczę jeszcze brzuch ...ale staram sie podczas ćwiczeń brzucha nie napinać mięśni przedniej grupy barku .

Najlepszy lek...odpoczynek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
wyciągniecie barków do przodu w tym przypadku nie powinno wystąpić ta przypadłość należy głównie do pleców okrągłych ale to już odrębny temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
Unikales jakis szczegolnych cwiczen przy doborze zestawu? mam tu na mysli np pompki na poreczach badz roznego rodzaju zwisy ( chodzi o trening miesni brzucha )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Visaxinum

Następny temat

oczyszczanie twarzy

WHEY premium