SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bolą mnie więzadła w miesniach naramiennych przy cwiczeniach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
KB...King Boxing ? a jak na dzisiaj wyglada stan kontuzji ?

Najlepszy lek...odpoczynek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
kick boxing ta. kontuzja jest juz coraz mniej dokuczliwa. jak podniese reke wyprostowa w gore to troche czuc, smaruje codziennie mascia konska i od 2 dni narazie probuje te cwiczenia rehabilitacyjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2800
to sie po prostu mowi w aptece "poprosze masc konską" ??? i ile kosztuje ta masc

connecting > kup sobie 100 tab mety ruskiej, wbrew pozorom meta to dobry srodek na odbudowe wiezadel i wzmocnienie ich. Moj kumpel studiujacy AWF mial na studiach dziewczyne ktora jak opowiadal przez podnoszenie ciezarow rozwaliła sobie staw łokciowy i lekarz sportowy zalecil jej jesc mete. Ja za miesiac tez zaczynam taka kuracje ;-0

Zmieniony przez - sew22 w dniu 2009-09-26 12:28:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
przykladowe ceny:

http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=masc konska

ile kosztuje w aptece Ci dokladnie nie powiem, bo zawsze w domu owa masc mialem nigdy nie musialem za nia po aptekach biegac. tylko powiedz ze chcesz masc rozgrzewajaca a nie chlodzaca. nie wiem czemu ludzie nie lubie jej zapachu ;) dla mnike jest w porzadku po kapieli sie posmarowac i poogladac tv czy cos, fajne uczucie ciepla. z meta nike wiem nigdy nie szlyszalem o takim czyms na takie kontuzje. wspomnialem o kb poniewaz mam nadzieje ze przez pierwszy okres treningow bede trenowal glownie miesnie nog wysokosc kopniecia itp. jako ze kiedys sie w to bawilem bedzie mi teraz troche latwiej.

@edit
zapomnialem jeszcze o masci napisac. dobrze by bylo jakby byla niemiecka bo takiej zawsze uzywalem i chwale sobie o cena 25 za 500ml to rozsadna cena

Zmieniony przez - Connecting w dniu 2009-09-26 15:21:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
ja kupilem jakas za 16 zeta i lipa z nedza hehe ...ale zawsze jeszcze podczas wcierania dochodzi efekt masazu ..bo masc sie dluzej wceira a nie glaszcze 15 sekund :PP to tak dla przypomnienia hehe Pozdro

Najlepszy lek...odpoczynek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
najgorsze jest to ze zawsze trzeba po tym pol godziny rece myc bo nie chce schodzic xD

dzisiaj posmarowalem sobie mascia rozgrzewajaca konska (oczywiscie okolice wiezadel) i poszedlem pol godzinki pokopac w worek na wysokosc mojej szyji, a jak sie kopie wiadomo jakies tam zamachy i wymachy rekami sa, po treningu posmarowalem jeszcze raz a efekt? boli mnie moze 1/3 tego co zwykle. nie wiem czy to przypadek czy moze te ruchy sa w jakims stopniu dobra rehabilitacja. dlatego jutro zrobie tak samo i napisze efekty. okaze sie czy fuks ;0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
Connecting ale cwiczysz to odwodzenie zgiecie itp ? dobre ćwiczenie jest na kaptury - czworoboczny...stare wznoszenie ramion ze sztanga...zamiast sztangi hantelki .. ręce zwisają wzdłuż ciała w reku hantla i na raz nie podnosząc rak wznosisz ramiona i opuszczasz...czaicie :PP proste cwiczenie a super wwzmacnia czworoboczny ktory tez podnosi znacząco bark ...i powoli robimy kazde cwiczonko bez rotacji ...odwodzenia w plaszczyznie lopatki ...najpierw z kciukiem w dol na hantelce...pozniej na gorze kciuk i ruch w zakresie nie bolesnym i stopniowo zwiększać kat ruchu i tak samo zgięcie to samo + te cwiczenia co ziom pokazuje na necie ... i pompki wyciskane na scianie jeszcze robie- zakotwicza lopatke . Lopatka + Ramie = bracia Pozdro

Najlepszy lek...odpoczynek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
Eh.. Mialem dac info na drugi dzien.. daje troche pozniej.. wiezadla rzeczywiscie w lepszej formie, ale za to zaczela mnie bolec piszczel ;s Moze od kopania najlepsze jest to ze dopiero jakies 20+- godzin po treningu jak wychodzilem z lekcji myslalem ze do domu nie dojde poczekam az mnie przestanie bolec i znow pokopie troche xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2800
ja za to ciezko trenuje kazdą partie po 2 razy w tygodniu, reka w ciagu miesiaca skoczyla mi na 43 cm sila wzrosla super, czuje jak barki podnosza mi sie do gory bo wykonuje tygodniowo 5serix2w tygodniu po 30 powtorzen w seri to jakies 300 powtorzen tygodniowo na kaptury Ogolnie jakby troszeczke lepiej jest, ale to dopiero poczatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
43 hehe ze 35 na pompie moze mam hehe widze ze duzych mam kolegow po drugiej stronie kompa ;] nie wyciskaj tylko nad glowa sztangi ani nie podciagaj sie i bedzie git ... ja tez zaraz ide cwiczyc barki i tez jest coraz lepiej ... kaptury trzymaja calosc

Najlepszy lek...odpoczynek...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Visaxinum

Następny temat

oczyszczanie twarzy

WHEY premium