SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boks i..? porady

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 299
Witam!

Od września mam zamiar chodzić na boks. Ta sekcja myślę, że doda mi jakiejś pewności siebie i poprawi moje umiejętności. Ale interesuje mnie coś na samoobronę w przypadku chwytu za ubranie lub duszenie... jaka sekcja jest do tego najlepsza? w moim mieście chyba jest Krav Maga to będzie dobre?

Co masz zrobić jutro , zrób dzisiaj.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
boks Ci starczy:) przeciez w boksie mozesz skupic sie na obronie i bys jej mistrzem:) pierw sie bron potem zadaj cios tyle. jiu jitsu to chyba sa chwyty jakies:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1686
Sam boks powinien wystarczyc. W przypadku gdy ktos cie zaczepi w barze lepiej zalatwic sprawe jednym uderzeniem, niz bawic sie w wykrecanie, takie jest moje zdanie.

Ale jesli koniecznie masz taki kaprys to krav maga powinna byc dobra.

"Szybkość to siła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2063
Boks wszystko załatwi, skup się tylko na nim a nie będą Ci potrzebne żadne chwyty, zbędne faćkanie na podłodze, przewracanie, duszenie itp (;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Nie ten dział...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Bylo juz 183912489 takich tematow wiec polecam taka sprytna strone:

https://www.sfd.pl/wyszukaj 

Odi profanum vulgus et arceo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sparingi trójmiasto

Następny temat

Terere w Poznaniu!!!!!

WHEY premium