SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bjj czy warto???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4031
dragon mozesz sie nie zapisywac tylko ze jak toba pozamiata w parterze koles majacy nie cale 180cm wzrostu mozesz sie zdziwic :P

grappling jest moim berlem, parter moja korona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
pinek bo oni mieli 100% dane wywiadu i znali wcześniej rozstawienie jednostek wroga a reszte ćwiczyli na treningach a czy warto trenować BJJ ?? jakby nie było warto to nikt nei włączał by BJJ do sowich treningów ale zamiast tego robił by np 2 razy wiecej uderzanych a samo BJJ no warto ile razy były takie dyskusje i dochodzimy znów do wniosku że turnieje YFC już pokazały wyższośćgraplerrów i wyższość BJJ nad innymi stylami chwytanymi nie urażając tu nikogog judo również jest b. dobre ale to nei ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1861
to była ustawka!tak samo masz pojecia jak ten pinecone!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
hehe nie ma to jak sztywni ludzie widzisz tak ie skąłda że my mamy poczucie humoru a ty sie nie denerwuj , dalej napisałem an temat a co to są ustawki wiem , nigdy sie tym nei interesowałem bo i po co ale ignorantem nei jestem ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1861
i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1579
hyhyy ja waże 65-67 kg, 167 cm a na treningu mieliśmy rzucić partnerem no i jako, że nie mialem GI to trenowalem z partnerem bez GI taki 190 ok.100 jak nie wiecej i wez nim rzuć :P nie bylo bata, tylko podcinki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
pinecone sog!!!!!!!mało się nie zlałem ze śmiechu w portki....

To ja zabiłem Laurę Palmer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Ja też chciałbym się zapisać na BJJ tylko nie wiem czy jest jakaś sekcja w Katowicach. Orientuje się ktoś? I chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy na BJJ jest tylko walka w parterze czy może jeszcze jakieś rzuty czy coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak chcesz do tego parteru dojsc? W Katowicach jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
schodami albo windą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początek dla młodego

Następny temat

Wzrost bokserów

WHEY premium